0

Samsung co roku jako jeden z pierwszych na rynku pokazuje swoje nowe flagowce. Seria Galaxy S co roku wprowadza dużo nowego na rynek, oraz odnosi spore sukcesy sprzedażowe. Już niedługo poznamy najnowsze propozycje na rok 2020. 

W tym roku będziemy mieli kilka zmian dotyczących serii S od Samsunga. Pierwszą będzie nazewnictwo – koreański producent przeskoczy najpewniej kilka cyferek, a w ten sposób na w 2020 roku pokaże serię…Galaxy S20. Modele będą trzy – S20, S20+ i S20 Ultra. Najmocniejszym w serii ma być ten z dopiskiem „Ultra”. 

Do tej pory poznaliśmy kilka informacji na temat samego designu urządzeń, a także dotyczących aspektu fotograficznego smartfona. Patrząc na wypuszczone niedawno Note 10 Lite i S10 Lite producent zastosuje tutaj tzw. wyspę przy aparatach. Design zatem powinien się potwierdzić. galaxy s11 renderPatrząc na procesory możemy w tym roku doparzyć się ciekawostki. Seria S20 napędzana będzie przez Snapdragon 865 lub Samsung Exynos 990 w zależności od rynku. W tym roku czeka nas lekka zmiana – większość krajów ma dostać wersję z procesorem Snapdragon. W przypadku Polski do tej pory otrzymywaliśmy wersje z procesorem Exynos. 

Spójrzmy zatem na informacje o aparatach. Najmocniejszy model, czyli S20 Ultra, ma posiadać poczwórny aparat złożony z: głównego modułu 108 Mpx ze 100-krotnym zoomem, teleobiektyw 48 Mpx z zoomem bezstratnym 10-krotnym, szerokokątny 12 Mpx, oraz moduły ToF. S20+ ma natomiast posiadać cztery moduły: główny 64 Mpx, dwa obiektywy po 12 Mpx każdy (najpewniej tele- i szerokokątny), oraz czujnik ToF.

Najciekawszym aspektem ma być bateria i ładowanie w modelu S20 Ultra. Ogniwo zasilające S20 Ultra ma mieć 5000 mAh, a naładujemy ją za pomocą ładowarki 45W. samsungSeria S20 zapowiada się bardzo ciekawie i najpewniej znów odniesie wysokie wyniki sprzedażowe. Pozostaje nam tylko poczekać na nią do 11 lutego – tego dnia Samsung zapowiedział Unpacked. 

Źródło: gsmarena.com 

Samsung Galaxy Z Flip, czyli kolejny smartfon z klapką

Wcześniejszy wpis

Xiaomi Black Shark 3 z ekranem 120Hz?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android