0

Seria Reno od Oppo to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Pomimo dość często spotykanej pomysłu na wysuwany aparat Oppo zadbało o oryginalność na tle innych. Rodzina ta prawdopodobnie ulegnie poszerzeniu. 

Oppo już niedługo poszerzy swoje portfolio o kolejne ciekawe modele – mowa o Reno3 i Reno3 Pro. Zacznijmy od cech wspólnych obu modeli – dostępne będą w czterech wersjach kolorystycznych: Misty White, Moon Night Black, Blue Starry Night i Sunrise Impression. Kolorów będzie zatem sporo. 

W obu modelach znajdziemy spore ogniwa. Oppo Reno3 będzie zasilany za pomocą ogniwa 4035 mAh. Co ciekawe, wariant Pro otrzyma ogniwo o 10 mAh mniejsze, czyli 4025 mAh. Ładowanie będzie oczywiście przebiegać bardzo szybko – oba modele będą wyposażone w obsługę szybkiego ładowania VOOC 4.0. 

Klienci dostaną także do wyboru kilka wersji pamięciowych. Dostępne będą konfiguracje: 8/128 GB, 12/128 GB i 12/256 GB. Zatem ten aspekt będzie stać na bardzo dobrym poziomie. 

Przejdźmy jednak do kilku cech osobnych dla tych modeli. Zacznijmy od ekranu zastosowanego w modelu Pro. Wyświetlacz będzie posiadać otwór na aparat frontowy w lewym górnym rogu. Krawędzie ekrany będą także lekko zagięte, co nada smartfonowi ładniejszego wyglądu. Zwiększona zostanie częstotliwość odświeżania ekranu – będzie wynosić 90 Hz. 

Wiadomo również kilka informacji o aparacie Reno3. Z tyłu znajdziemy moduł o rozdzielczości 64 Mpx. Aparat zatem będzie stać na wysokim poziomie. Wiadomo także jakie wymiary będzie mieć konstrukcja – 7,96 mm grubości i wagę 181 gramów. Model Pro będzie o 10 gramów lżejszy i 0,26 mm cieńszy. 

Oppo Reno3 I Reno3 Pro mają mieć premierę 26 grudnia. Będzie to zapewne ciekawa premiera, a seria Reno3 na pewno odniesie sukces. 

Źródło: gsmarena.com

Redmi K30 w nowej wersji pamięciowej

Wcześniejszy wpis

Kolejny flagowiec Samsunga nareszcie dorówna konkurencji w zdjęciach nocnych

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android