0

Vivo już niedługo zamierza pokazać światu nowy smartfon – X30. Premiera ma mieć miejsce 16 grudnia, a smartfon ma dostać m.in. procesor Exynos 980, zintegrowany modem 5G, czy imponującą konfigurację aparatów. Ciekawostką samą w sobie ma być interfejs FuntouchOS 10. Sprawdźmy co ciekawego będzie zawierać. 

Pierwszą wyróżniającą się funkcją ma być udostępnianie plików. Opis funkcji jest dość niejasny, podobnie jak wersja demonstracyjna, ale według koncepcji funckja pozwala na „udostępnianie” wideo, dźwięku, a także co ciekawe wibracji, z jednego telefonu Vivo na drugi. 

Kolejnym interesującym punktem jest zdalne sterowanie smartfonem. Według producenta funkcja ta ma otwierać nowe możliwości praktyczne w codziennym życiu. 

Interfejs FuntouchOS 10 będzie bogaty w wiele ciekawych funkcji poprawiających estetykę.  Znajdziemy tutaj dynamiczne tapety i wiele animacji. Ciekawym dodatkiem wydają się być dynamiczne efekty świetlne krawędzi. Udostępniona przykładowy film ekranu wyjaśnia dokładnie wygląd i codzienny sposób działania interfejsu. 

Łącząc to w jedną całość można wysnuć pewne wnioski. Myślą przewodnią tego interfejsu będzie oczarowanie użytkownika estetyką i płynnym działaniem. Efektem będzie wrażenie szybkiego działania i duża przyjemność z pracy ze sprzętem zaopatrzonym w FuntouchOS 10. To na pewno bardzo dobre podejście, które spodoba się wielu użytkownikom.

FuntouchOS 10 ujrzy światło dzienne wraz z premierą Vivo X30. Pozostaje nam poczekać do 16 grudnia. 

Źródło: gsmarena.com, sparrowsnews.com

Możesz już dzwonić z Windowsa 10!

Wcześniejszy wpis

Poznaliśmy terminy aktualizacji urządzeń Samsunga do Androida 10

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android