0

Producenci sprzętu mobilnego różnie podchodzą do swoich flagowych linii. Jeszcze kilka lat temu mieliśmy do czynienia tylko i wyłącznie z jednym głównym, najdroższym modelem. Jednak jakiś czas temu marki zaczęły wprowadzać dodatkowe modele, z dopiskiem „Pro”, „Plus” czy „X”, ale również pojawiły się modele, które flagowcami ciężko będzie nazwać i tutaj można znaleźć przy nazwie dopisek „Lite”. Właśnie ten ostatni będziemy mogli znaleźć w przypadku najnowszego urządzenia OnePlus.

O nadchodzącym modelu OnePlus 8 Lite tak właściwie nie wiemy zbyt wiele, prócz tego, że jest w planach. Pierwsze rendery wskazują, że telefon będzie całkiem sporych rozmiarów czyli ponad 6 cali przekątna wyświetlacza, dodatkowo jak w przypadku pozostałych modeli mamy do dyspozycji wyświetlacz z niewielkim otworem w ekranie. Nie znamy dokładniej specyfikacji urządzenia, ale możemy dodatkowo z renderu wyciągnąć, że będziemy mieć wyjście USB typu C, ale braknie niestety wyjścia słuchawkowego minijack 3,5 mm. Ostatnim elementem, którym można zauważyć na renderze to podwójny główny obiektyw, którego specyfikacji niestety nie znamy.

Jak sami widzicie OnePlus 8 Lite jest na horyzoncie, ale tak właściwie prócz renedrów, które zostały przygotowane na podstawie wcześniejszych przecieków to wiemy, że telefon najpewniej zadebiutuje już w pierwszym półroczu przyszłego roku. Zobaczymy jak to będzie w praktyce, najpewniej na przestrzeni następnych kilku tygodni otrzymamy kolejne informacje związane z tym modelem i będziemy mogli ocenić jak to faktycznie będzie wyglądać. Dajcie znać czy bylibyście zainteresowani zakupem takiego telefonu.

Źródło: phonearena.com

Xiaomi Redmi Note 8T – recenzja

Wcześniejszy wpis

Huawei P40 będzie prawdziwą bestią

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android