Xperia Compact powróci w pełnej krasie?

Końcówka roku to przede wszystkim czas podsumowań i tak właściwie rozeznanie się co może królować w przyszłych dwunastu miesiącach. Jednak w praktyce jeszcze producenci sprzętu mobilnego i nie tylko starają się przemycić już nieco mniejsze premiery ze względu na to by zdążyć przed gwiazdką i świętami, bo dobrze wiemy, że najbliższy miesiąc to tak właściwie największy ruch w biznesie. Jednak część producentów myśli już o 2020 roku, dlatego też co rusz spływają do nas przeciekowe informacje z różnych stron. Kilkukrotnie na łamach MobileWorld24.pl pisaliśmy na temat chociażby Galaxy S11, ale nie tylko. Dzisiaj mamy dla Was newsa ze stajni japońskiego producenta czyli Sony.

O tym, że Sony Xperia Compact powróci mówiło się jakiś czas temu, jednak były to informacje bardzo mgliste i niezbyt jasne. Jednak teraz docierają do nas kolejne i możliwe, że faktycznie linia flagowców upchniętym w niewielkie obudowy powróci w swoim blasku i chwale. Już na wstępie zaznaczę, że są to tylko plotki, ale jak w każdej może tkwić w niej ziarno prawdy.

Po pierwsze nowa Xperia Compact ma zostać wyposażony w 5,5 calowy wyświetlacz, który będzie miał bardzo panoramiczne, kinowe proporcje 21:9. W porównaniu do poprzedników urośnie, ale nieznacznie, więc tutaj fani niewielkich telefonów powinni być zadowoleni. Z drugiej strony Ci z Was, którzy oczekiwali najmocniejszego Snapdragona 865 muszą obejść się smakiem. Według plotek najnowsza Xperia Compact zostanie wyposażona w Snapdragona 665, co jest solidnym, ale już średniopółkowym układem.

Jak na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejne już bardziej oficjalne informacje na temat odświeżonej linii Xperia Compact. A Wy jak zapatrujecie się na powrót tych smartfonów? Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o całej sytuacji.

Źródło: gizchina.com

More Stories
Microsoft Lumia 650
Nowe urządzenie od Giganta z Redmond