0

Testy, testy i po testach. System sygnowany zielonym robocikiem w wersji 10 (stabilnej), pojawił się pod koniec tegorocznych wakacji. Od tego czasu można powiedzieć zaczął się wyścig, kto pierwszy zaktualizuje swoje urządzenia do tej wersji Androida, pod tym względem zdecydowanie wygrał OnePlus, który już we wrześniu rozpoczął aktualizację swoich urządzeń. Kolejni producenci dołączali do wyścigu zbrojeń. Natomiast trochę inaczej wyglądała sprawa w przypadku Samsunga, ten niespełna miesiąc temu ruszył z betą Androida 10 dla swoich flagowych telefonów czyli Galaxy S10, Galaxy S10e, Galaxy S10+ oraz Note 10 oraz Note 10+.

Na powyższe urządzenia dołączając wcześniej do betatesterów można było pobrać Androida 10 w wersji testowej. Sam osobiście skusiłem się na taką wersję, ale powiem szczerze, że początkowe wersje sprawiały naprawdę dużą ilość błędów. Najpoważniejszym był ten związany z niemożliwością odblokowania telefonu, jednak szybko Samsung reagował na tego typu sytuacje i już teraz możemy cieszyć się ze stabilnej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem.

W pierwszej kolejności aktualizacja zaczęła się pojawiać w OTA na niemieckich urządzeniach, ale tylko dla betasterów. Myślę, że w tym przypadku nie będziemy musieli długo czekać na odpowiedni update dla wszystkich urządzeń Samsunga z tej linii. To kwestia maksymalnie dwóch tygodni, więc raczej jest to pewne, że do połowy grudnia większość posiadaczy Galaxy S10, Galaxy S10e, Galaxy S10+, Note 10 oraz Note 10+. Update dla posiadaczu wersji beta zawiera również pakiet bezpieczeństwa datowany grudzień bieżącego roku.

Dajcie znać w komentarzach czy update pojawił się również u Was i jak się sprawuje w praktyce.

Źródło: gsmarena.com

Samsung Galaxy S11+ z pięcioma aparatami

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy A30s – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android