0

Xiaomi to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych producentów smartfonów średniopółkowych. Atrakcyjne ceny i wysokie możliwości zapewniły producentowi stabilną pozycję w tym segmencie cenowym. Producent jednak nadal rozwija swoje portfolio. 

Redmi Note to bez wątpienia jedna z najbardziej udanych rodzin smartfonów wydanych przez producenta. Ogromne zainteresowanie klientów tylko popiera to stwierdzenie. Obecnie najmocniejszy model z tej rodziny to Redmi Note 8 Pro. Jest to bardzo dobra propozycja w swojej cenie. 

Producent jednak, pomimo wypuszczenia na rynek, nadal rozwija swój produkt. W Indiach do gamy kolorystycznej Redmi Note 8 Pro dołączy wersja kolorystyczna Electric Blue. Ten niebieski gradient na pewno przypadnie do gustu kupującym. Po wypuszczeniu na rynek indyjski możemy się jej spodziewać w Europie. Barwa dołączy do obecnie dostępnych: białej perły, leśnej zieleni, oraz szarego kamienia. Redmi Note 8 ProCałkiem ładne wersje kolorystyczne nie są jedynymi powodami przemawiającymi za zakupem Redmi Note 8 Pro. Do głównych zalet tego modelu należy poczwórny aparat 64 Mpx w kombinacji: główny, ultraszerokokątny, makro i teleobiektyw. Producent chwali się na stronie, że to „Pierwszy w Polsce poczwórny aparat 64MP”. Xiaomi przyciąga do siebie klientów za pomocą mocnej specyfikacji – w tym przypadku jest to MediaTek Helio G90T. To wszystko i wiele więcej dostaniemy już za 1099 zł za wariant 6/64 GB. 

Xiaomi Redmi Note 8 Pro to jeden z najlepszych wyborów w średniej półce cenowej, a nowy wariant kolorystyczny to dobre posunięcie ze strony producenta. 

Źródło: gsmarena.com

Apple AirPods Pro ogromnym sukcesem!

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy S11+ z pięcioma aparatami

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android