0

Samsung Galaxy S11 i S11+ to jedne z najbardziej wyczekiwanych obecnie smartfonów. Ta linia jest dla producenta bardzo ważna, gdyż tutaj producent najpierw ukazuje zmiany i nowości, a następnie dopieszcza je w serii Note. Spójrzmy zatem na kolejne wieści o serii S11. 

Cyfra nieparzysta w nazwie, odwołując się do dotychczasowej polityki producenta, może sugerować mniej zmian niż w tegorocznych Galaxy S10. Wygląda na to, że w tym roku nadal tak będzie. Głównym polem do popisu będzie w 2020 roku aparat flagowych „galaktyk”. 

Aparatów będzie dużo i w innym miejscu. W Galaxy Note10+ i Note10 Samsung zdecydował się na przeniesienie obiektywów w lewy górny róg w pionowym ułożeniu. Ten zabieg niektórym osobom nie przypadł do gustu, a 10. generacji Note’ów zarzucano podobieństwo do smartfonów Huawei w tej kwestii. 

Nowa seria Galaxy S11 otrzyma aż 5 aparatów z tyłu. Zaznaczyć zależy, że główną gwiazdą wśród nich będzie obiektyw peryskopowy, który zaoferuje 5x zoom. Co ciekawe, rendery wskazują, że Samsung inaczej niż konkurencja będzie mieć ten moduł w kształcie okręgu. Inne smartfony stosują ten obiektyw w kształcie kwadratu, gdyż wtedy dociera do środka więcej światła. samsung galaxy s11Największą bolączką tylu aparatów będzie ich ułożenie. Obudowa będzie ogromna, w kształcie prostokąta, ułożona w lewym górnym rogu. Obiektywy jednak będą ułożone dość niechlujnie, bo podobnie do pięciu oczek na kostce. W połączeniu z diodą LED wygląda to niezbyt dobrze. 

Na Galaxy S11 i S11+ przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale do tego czasu dowiemy się o nich więcej szczegółów. 

Źródło: gsmarena.com

Xiaomi Redmi Note 8 Pro w nowym kolorze

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy S10e, S10 oraz S10+ otrzymują stabilną wersję Androida 10

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android