0

Apple ma na swoim koncie wiele udanych produktów, które rynek przyjął bardzo ciepło. Na ich czele stoi seria smartfonów iPhone, której wyniki sprzedażowe co roku zadziwiają. Jednak obecnie producent z Cupertino ma powód do szczęścia dzięki nowym słuchawkom AirPods Pro. 

Apple z powodu usunięcia wejścia MiniJack w iPhone’ie 7 spotkało się z dużą falą krytyki. Zarzucano im m.in. brak możliwości słuchania muzyki za pomocą klasycznych słuchawek podczas ładowania telefonu. Zrozumiałym posunięciem było wypuszczenie na rynek słuchawek bezprzewodowych. AirPods’y od początku cieszyły się ogromną popularnością, a głównym powodem była przede wszystkim innowacyjna forma. 

Obecnie w portfolio firmy znajdziemy: AirPods 2. generacji, oraz AirPods Pro. Z raportów wynika, że oba modele są ogromnymi hitami sprzedażowymi. Popyt jest na tyle duży, że Apple postanowiło podwoić ilość produkowanych AirPods’ów Pro. W Chinach w dwóch zakładach firmy Luxshare-ICT produkcja zostanie podwyższona z jednego miliona do dwóch milionów egzemplarzy miesięcznie! W mniejszym stopniu, ale również znacząco, zostanie podwyższona w Wietnamie ilość produkowanych klasycznych AirPods’ów z ładowaniem bezprzewodowym. 

Według analityków AirPods to obecnie najszybciej rozwijający się produkt firmy Apple. Według raportów rocznie może być sprzedawanych nawet 200 milionów egzemplarzy. To ogromny wynik, i jak widać wysoka cena nie staje sprzedaży na przeszkodzie. Przypomnijmy, że na oficjalnej stronie Apple bazowe AirPods’y kosztują 799 zł (bez ładowania bezprzewodowego) lub 999 zł (z ładowaniem bezprzewodowym). Natomiast za AirPods Pro przyjdzie nam zapłacić 1249 zł. 

Jak widać Apple wypuszczając swoje AirPods’y i AirPods’y Pro zrobiło bardzo dobry krok. Klienci pokochali tę formę i chętnie przesiadają się na słuchawki bezprzewodowe. 

Źródło: gsmarena.com

Jaki prezent na święta? – poradnik zakupowy

Wcześniejszy wpis

Xiaomi Redmi Note 8 Pro w nowym kolorze

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy