0

Zaczynamy zestawienie prezentów na święta od tych najtańszych. Co prawda 50 zł wydaje się niezbyt dużą kwotą, jednak w praktyce można kupić kilka ciekawych gadżetów i to zarówno dla technologicznego geeka jak i osoby, która zdecydowanie mniej korzysta z dobrodziejstw technologii.

Zestaw obiektywów do smartfona

Co prawda aktualnie najnowsze smartfony mają co najmniej dwa i więcej różnych obiektywów. Dzięki nim zwiększamy podstawowe możliwości działania aparatu. W praktyce część entuzjastów fotografowania przy pomocy telefonu może chcieć uzyskać dodatkowe efekty, które już nie dadzą nam podstawowe obiektywy zaimplementowane w smartfonie. Z pomocą przychodzą nam ciekawe zestawy dodatkowych obiektywów do telefonów. Możemy nimi uzyskać różne efekty między innymi rybiego oka, lepsze makro czy obiektyw typu CPL. W zależności od wyboru rodzaju konkretnego zestawu znajdziemy najczęściej od trzech do dziesięciu różnych obiektywów. Sposób w jaki są montowane to najczęściej klips, dzięki czemu jest to rozwiązanie uniwersalne do niemal każdego modelu smartfona.

Zestaw obiektywów do smartfona do 44,90 zł 

Samochodowy uchwyt do telefonu

Dla większości użytkowników zarówno samochodów jak i telefonów to istny must have. Drobny gadżet, który zdecydowanie ułatwia życie na co dzień. Rodzajów takich łapek jest naprawdę duża. Osobiście najbardziej preferuję rozwiązanie z długim ramieniem, które nie jest elastyczne. Ten rodzaj w żadnym wypadku nie ingeruje w smartfon. Natomiast są wersje, które umożliwiają przymocowanie telefonu do kratki wentylacyjnej. Ten rodzaj dodatkowo wymagają przymocowania niewielkiej blaszki, która przyczepia się do ramienia za pomocą magnesu. Ponownie w zależności od budżetu możemy za niespełna 50 zł kupić dobrej jakości uchwyt, szukając wersji np. z indukcyjnym ładowaniem musimy się liczyć z wydatkiem już ponad 100 zł. Warto przed zakupem sprawdzić czy obdarowany ma w ogóle telefon, który wspiera technologię ładowania indukcyjnego.

Samochodowy uchwyt do smartfonów do 50 zł 

Selfie stick

Co prawda największy boom na selfie minął. Jednak nadal jest to jeden z najpopularniejszych sposobów na dokumentowanie naszych imprez czy wypadów wakacyjnych. Nieraz nasza własna ręka nie jest wystarczająco długa by objąć w obiektywie wszystkie elementy, które chcemy zamieścić na zdjęciu. Rozwiązanie proste w budowie, a także przydatne, przy upamiętnianiu wszelkich wyjazdów. Podstawowa wersja, będzie łączy się z telefonem przy użyciu wyjścia słuchawkowego by działał spust migawki aparatu. Te nieco droższe rozwiązania wykorzystywać będą w tym celu będą moduł Bluetooth.

Selfie stick do 50 zł 

Lokalizator GPS do kluczy

Tym razem przygotowaliśmy dla Was w zestawieniu najciekawszych propozycji prezentowych na święta lokalizator GPS do kluczy. Ponownie proste urządzenie, które w szczególności przyda się tym, którzy co chwilę szukają lub gubią swoje klucze. Przypinamy taki lokalizator do naszych kluczy, parujemy za pomocą Bluetooth urządzenie z naszym smartfonem (wcześniej musimy się uzbroić w odpowiednią aplikację) i za każdym razem gdy oddalimy się od kluczy z lokalizatorem zarówno samo urządzenie jak i telefon włączają odpowiedni alarm. Rozwiązanie niezbyt kosztowne, a może nieraz uchronić nas od dodatkowych nerwów.

Lokalizator GPS do kluczy ok. 20 zł 

Świąteczne etui na telefon

Jak to bywa w święta musimy odpowiednio przygotować zarówno cały dom, mieszkanie. Ubieramy choinkę, kupujemy ozdoby. Jednym słowem przygotowujemy się na nadejście świąt. Dlaczego ma być inaczej w przypadku naszego telefonu? Dlatego też ciekawym rozwiązaniem jest właśnie etui na telefon. Prezent szczególnie przypadnie do gustu tym, którzy lubią co jakiś czas zmieniać wygląd swojego telefonu. Warto wybierać opcję dedykowanym etui, które będzie zdecydowanie lepiej dopasowanego do telefonu.

Etui świąteczne – Alieexpress  

Endoskop

Kolejnym ciekawym gadżetem za relatywnie niewielkie pieniądze jest endoskop. To umieszczona na długim kablu kamera, dzięki której nasz obdarowany będzie mógł niemal wszędzie zajrzeć. Obraz z kamerki jest przesyłany do telefonu i połączony z odpowiednią aplikacją. Rozwianie może przydać się w szczególności, tym którzy lubią majsterkować, a chcą się dostać do mniej oczywistych i dostępnych miejsc.

Endoskop do 50 zł 

Pozostałe kategorie prezentownika świątecznego

Prezenty na święta do 250 zł

Wcześniejszy wpis

Prezenty na święta do 100 zł

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Co kupić?