0

Kolejną kategorią w naszym świątecznym poradniku zakupowym jest zauważalnie większym budżetem. Prezenty w tym wypadku znajdziecie do 100 zł. Co prawda nadal nie są to duże pieniądze, ale z raczej ciekawych gadżetów, pół żartem pół serio przesiadamy się na bardziej funkcjonalne urządzenia. Co możecie kupić najbliższym za około 100 zł? Przekonacie się czytając cały poniższy artykuł.

Słuchawki Redmi Airdots

redmi airdots

Jeśli Wasz obdarowany lubi słuchać muzyki, a nie jest fanem żadnego okablowania te proste słuchawki w pełni bezprzewodowe w 100% spełnią jego wymagania. Redmi Airdots to świetna odpowiedź chińskiego producenta na popularne, ale niestety piekielnie drogie Apple AirPods. W słuchawkach amerykańskiego giganta z Cupertino w podstawowej wersji zapłacimy bagatela ponad 800 zł tutaj można znaleźć ofertę za dziesiątą część tej ceny. Powiem szczerze, nie wiem czy jest sens przepłacać, bowiem słuchawki Redmi jak najbardziej spełnią swoje zadanie, a majątku przy tym nie wydacie. Miałem je okazję testować przez kilka tygodni i w swoim podstawowym zadaniu sprawdzają się świetnie.

Słuchawki Redmi Airdots do 100 zł 

Powerbank Xiaomi

Powerbanki zyskały na popularności około dwa, trzy lata temu. Technologia związana z bateriami w telefonach niemal od 10 lat stoi w miejscu. Owszem doszło do pewnej miniaturyzacji, ale mimo wszystko takiego postępu jak w innych dziedzinach technologicznych nie było. Dlatego też niemal każdy użytkownik smartfona potrzebuje powerbanka, tak by w odpowiedniej chwili móc podładować swoje urządzenie. Ze swojej strony proponowałbym szukać rozwiązania o pojemności 10 000 mAh. Taki powerbank umożliwi naładowanie przeciętnego smartfona co najmniej dwa, trzy razy. Dzięki czemu nawet jeśli musimy pojechać na dłuższą wycieczkę poza miasto w zupełności takie rozwiązanie wystarczy. Poniżej dodaję link do sprawdzonego powerbanka od Xiaomi.

Powerbank Xiaomi 10 000 mAh 2S

Statyw do smartfona

Statyw dla fotografa jest narzędziem codziennej pracy, a dla osoby, która bawi się fotografią i chce się nadal rozwijać w tej dziedzinie to również dobry gadżet. W przypadku mobilnych akcesoriów można je podzielić na zwyke podstawowe statywy, te kosztują w granicy do 100 zł, ale znajdziemy tak zwane niewielkie trójnogi i te drugie najczęściej są stosowane w przypadku mobilnej fotografii.  W zależności od budżetu możecie odpowiedni statyw lub trójnóg dobrać do potrzeb obdarowanego.

Statyw do smartfona do 100 zł

Ładowarka z Quick Charge

Technologiczny geek ma w swoim zestawie najpewniej kilka urządzeń – tablet, smartfon, smartband czy smartwatch, czytnik e-booków itd. ładowanie większości z tych urządzeń musi być codziennie, a korzystanie z kilku ładowarek jest mało wygodne, dlatego też warto takiemu najbliższemu zakup akcesorium, które umożliwia ładowanie równocześnie kilka urządzeń, a często również ze wsparciem do ładowania technologią Quick Charge 3.0.

Ładowarki z technologią Quick Charge do 100 zł 

Okulary VR do smartfona

Technologia wirtualne rzeczywistości cały czas się rozwija, jednak wydawać by się mogło że mimo pierwszego zachłysnięcia się tematem to trochę całość wyhamowała. Pojawia się teraz zdecydowanie mniej nowych rozwiązań, ale z drugiej strony za kilkadziesiąt złotych możemy mieć w domu namiastę writualnej rzeczywistości za pomocą gogli VR. Działają one prosto instalujemy odpiwednią aplikację na telefonie, wkładamy telefon do gogli i cała magia dzieje się sama. Rozwiązanie proste, a przy tym dające sporo frajdy.

Okulary VR do smartfona do 100 zł

Pozostałe kategorie prezentownika świątecznego

Prezenty na święta do 50 zł

Wcześniejszy wpis

Jaki prezent na święta? – poradnik zakupowy

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Co kupić?