0

Obecnie co raz większą popularnością cieszą się smartfony exflagowe. Wybierając takie urządzenie dostajemy produkt, który może nie jest obecnie najlepszy na rynku, lecz nadal wyprzedza niejednego średniopółkowca. Dla fanów tego segmentu smartfonów mamy dobrą nowinę. 

Jednymi z najczęściej wybieranych zeszłorocznych flagowców są smartfony marki Samsung. Koreański producent co roku przykłada ogromną uwagę do swoich serii S i Note. W ten sposób tworzy jedne z najmocniejszych smartfonów na rynku. Wybierając zatem zeszłoroczną „eskę” czy Note’a nie powinniśmy się zawieść – nadal są to bardzo wydajne smartfony. 

Jedną z takich właśnie propozycji jest ubiegłoroczny Samsung Galaxy Note9. Ta seria co roku wprowadza na rynek smartfon, który jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Powodów przemawiających za jego zakupem jest dużo, a dziś należy dołączyć do nich jeszcze jeden. 

Najnowsze informacje mówią, że Note9 otrzyma aktualizację do nakładki OneUI 2, pracującej na Androidzie 10. Nowa wersja systemu wprowadza nowe poprawki bezpieczeństwa, a także lekko zmienia interfejs. Jest to zatem bardzo dobra informacja dla potencjalnych klientów obawiających się o dostępność aktualizacji. 

Galaxy Note9 zatem pozostaje nadal godnym wyborem zakupowym, a ta aktualizacja powinna jeszcze bardziej przekonać do niego. Należy również dodać, że następne w kolejce po nową wersję systemu są Galaxy S9 i S9+. 

Zeszłoroczne flagowe smartfony marki Samsung wciąż są godnym wyborem zakupowym. Uwagę na nie powinny zwrócić osoby poszukujące wydajnego smartfona w niższej cenie. Note9 i S9/S9+ zestarzały się z klasą i nadal powinny zadowolić wiele osób. 

Źródło: gsmarena.com 

Apple stworzy dla Windowsa 10 nowe aplikacje

Wcześniejszy wpis

Kolejne informacje o OnePlus 8 Pro!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android