0

W segmencie smartfonów flagowych od jakiegoś czasu bardzo dobrze radzi sobie chińska marka OnePlus. Ich smartfony nazywane „iPhone’ami na Androidzie” są bardzo ciepło odbierane przez rzeszę fanów marki. Pomimo, iż nowy flagowiec marki trafił niedawno na rynek, producent pracuje już nad kolejną jego generacją. 

O nowym flagowcu od OnePlus wiadomo już co raz więcej. Do tej pory poznaliśmy dość znaczącą jego cechę – model 8 Pro prawdopodobnie otrzyma ekran odświeżany w 120 Hz. Po eksperymencie z 90 Hz w OnePlus’ie 7 Pro wydaje się to być ważny aspekt dla producenta, więc postanowił go rozwijać. 

Kolejne informacje na temat nadchodzącego OnePlus’a 8 Pro przekazał TrueTech. Przede wszystkim poznaliśmy rzekome projekty smartfona. Widać na nich wygląd frontu, a także ułożenie aparatów frontowych. W lewym górnym rogu ujrzymy otwór skrywający jeden lub dwa obiektywy. Ten pomysł stał się już całkiem popularny na rynku smartfonów. oneplusPrzejdźmy jednak do aparatów tylnich. Te mają pozostać w takim samym miejscu, czyli w górnej części na środku obudowy. Obiektywy mają być trzy główne, oraz jeden wydzielony obok – czujnik ToF, wykrywający głębię na zdjęciach portretowych. 

Przyciski umieszczone zostaną w tych samych miejscach co zawsze. OnePlus 8 Pro ma również posiadać ładowanie bezprzewodowe. 

Najnowszy produkt chińskiego producenta zapowiada się bardzo ciekawie. Najprawdopodobniej utrzyma wysoki poziom swoich poprzedników. 

Źródło: gsmarena.com 

Samsung Galaxy Note9 z aktualizacją do OneUI 2

Wcześniejszy wpis

Honor Watch Magic 2 już 26 listopada

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android