0

Rynek smartwatch’ów został zdominowany przez produkty firmy Apple. Jednak nie są to jedyne godne uwagi propozycje w tym segmencie. Inni producenci również odnoszą tutaj spore sukcesy i tworzą kolejne smart-zegarki. Na horyzoncie widzimy następnego. 

Huawei to jedna z marek, której smartwatch’e odnoszą spore sukcesy sprzedażowe. W najbliższym czasie ujrzymy ich kolejną propozycję, lecz tym razem pod submarką Honor. 26 listopada w Chinach na prezentacji, wraz z Honorem V30, światło dzienne ujrzy Watch Magic 2.

Wygląd tego produktu nie powinien być zaskoczeniem – będzie bliźniaczo podobny do Huawei Watch GT 2. Honor to submarka Huawei, a zatem ich designerzy współpracują ze sobą. Tarcza zegarka będzie mieć okrągły kształt. Koperta prawdopodobnie będzie mieć średnicę 46 mm. Nie wiadomo czy będą oferowane różne wersje kolorystyczne lub z inną średnicą. 

Honor Watch Magic 2 zapowiada się zatem na godne propozycji urządzenie w swojej klasie. W porównaniu z poprzednikiem nastąpiło spore przeprojektowanie konstrukcji, które wyjdzie prawdopodobnie na plus. Obecna generacja, czyli Watch Magic, jest nadal dobrym wyborem zakupowym. W następcy z cyferką 2 w nazwie powinniśmy się spodziewać dotychczasowych atutów, takich jak: pulsometr, akcelerometr czy wysokościomierz barometryczny. 

Na nową generację smartwatch’a pozostaje nam poczekać tylko kilka dni. Honor Watch Magic 2 stanie się kolejnym godnym uwagi smartwatch’em.

Źródło: pocketnow.com 

Kolejne informacje o OnePlus 8 Pro!

Wcześniejszy wpis

Oppo pokazało nową wersję nakładki ColorOS

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android