0

Na przestrzeni ostatnich kilku tygodni niejednokrotnie pisaliśmy o problemach związanych z najnowszą wersją systemu sygnowanego nadgryzionym jabłuszkiem. Trzynastka zdecydowanie nie należy do szczęśliwych dla giganta z Cupertino. Odkąd pojawiła się stabilna wersja (a przecież dobre kilka tygodni wcześniej też trwały betatesty) niemal raz w tygodniu pojawia się nowy update do iOS.

Aktualnie najświeższa łatka jest oznaczona numerem 13.2.3 i jeśli mnie pamięć nie myli to już w okolicach 10 łatki, a przecież system miał premierę około dwa miesiące temu. Jednak co ważne reakcja Apple’a na wszelkie poważniejsze problemy jest naprawdę szybka i producent nie pozostawia użytkowników samych sobie. Wcześniejsze aktualizacje niwelowały znacznie poważniejsze problemy na iPhone’ach i iPadach, jednak mimo wszystko ten najświeższy usuwa kilka irytujących problemów. Według changeloga poprawiono wyszukiwanie zarówno w samym systemie jak i aplikacjach, usunięto problem z zewnętrznymi skrzynkami, a także buga z pobieraniem danych przez aplikacje w tle. Dodam jeszcze, że update waży nieco ponad 80 MB, więc nie jest zbyt obszerny.

Dla tych, którzy korzystają z iPhone’a czy iPada na co dzień proponuję pobrać i zainstalować update jak najszybciej. Zawsze będzie to bardziej stabilna wersja niż wcześniejsza i pozbawiona kilku problemów. Dajcie znać w komentarzach jak w praktyce iOS w wersji 13.2.3 sprawuje się na Waszych urządzeniach.

Źródło: pocketnow.com

Sony przygotuje aż 4 flagowce w 2020 roku?

Wcześniejszy wpis

Apple stworzy dla Windowsa 10 nowe aplikacje

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w iOS