0

Chiński producent na przestrzeni ostatnich kilkunastu tygodni zaprezentował całą masę urządzeń przeróżnej maści. Począwszy od nieco futurystycznego Mi Mix Alpha, skończywszy na tańszych i budżetowych rozwiązaniach. Wśród premier można było odnaleźć już jakiś czas temu Redmi Note 8, który w międzyczasie dorobił się kilku wersji. Mamy Redmi Note 8 Pro z układem MediaTeka, a także Redmi Note 8T, który zadebiutował ze Snapdragonem 665. Jednak większość fanów marki i linii Redmi liczyli, że w niedalekiej przyszłości pojawi się również mocniejsza wersja Redmi Note 8 Pro ze Snapdragonem. Wskazywały na to przecieki z różnych źródeł. Niestety nie mam dla Was dobrych wiadomości.

Jeszcze przed kilkoma dniami informował o pojawieniu się nowego modelu Xiaomishka, jednak dzisiaj Anuj Sharma czyli szef marketingu Xiaomi na Indie zaprzeczył na Twitterze debiucie Redmi Note 8 Pro w wersji ze Snapdragonem 730. Ostatnie plotki mogą dotyczyć np. Pocophone F2, jednak tutaj są również mieszane zdania i nie ma jednej wersji do tego o jaki konkretnie model w tym wypadku chodzi. Myślę, że dopiero po debiucie się przekonamy, tym bardziej, że Chińczycy mają bardzo bogate portfolio, a na przestrzeni ostatnich tygodni jedynie się non stop powiększało o nowe generacje smartfonów.

Jak na razie fani Redmi Note 8 Pro jeśli chcą korzystać z modelu ze Snapdragonem muszą przerzucić się na wersję Redmi Note 8T, która ma wcześniej wspomnianego Snadragona 665, nieco słabszy od MediaTeka, ale mimo wszystko jest to układ Qualcomma.

Źródło: pocketnow.com 

Call of Duty: Mobile już 22 listopada z trybem Zombie

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy A51 będzie…beznadziejny?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android