0

Call of Duty Mobile chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Tak właściwie wszyscy nawet osoby niewtajemniczone w świat gier czy to tych dużych na konsole, czy też nieco mniejszych na smartfony i tablety słyszały o takim tytule jakim jest Call of Duty. Gra z początkiem października pojawiła się na mobilnych platformach i z marszu podbiła rynek bijąc niemal wszystkie rekordy. Powiem szczerze, że sam miałem okazję pograć w ten tytuł nieco dłużej i jeśli tylko pasują Wam strzelanki online z całą pewnością szybko się odnajdziecie.

Na starcie CoD oferował kilka map i kilka podstawowych trybów takiej jak Team Deathmatch czy Battle Royale, jednak największym fanom brakowało trybu Zombie. Na szczęście już w najbliższy piątek, czyli 22 listopada pojawi się update, który ten tryb wprowadzi. Czym jest ten tryb Zombie? To również tryb zespołowy, gdzie jesteśmy uwięzieni w budynku, który atakują kolejne fale zombie. Naszym zadaniem jest przetrwać jak najdłużej. Oczywiście do naszej dyspozycji zostanie oddanych ponownie kilkanaście rodzajów brani, będziemy mieć także możliwość fortyfikacji naszego budynku np. poprzez zabijanie deskami drzwi i okien, tak by zombie nie weszły do środka.

Z całą pewnością ponownie sięgnę po Call of Duty Mobile właśnie po wydaniu aktualizacji z tym trybem. Da on masę frajdy i dodatkowe godziny gry, a znając twórców całość będzie zachowana w podobnych klimatach jak w poprzednich częściach dzięki czemu weterani tej produkcji znajdą się jak u siebie w domu.

Źródło: gizchina.com

Jak przerobić za grosze iPhone X, XS w iPhone 11?

Wcześniejszy wpis

Redmi Note 8 Pro ze Snapdragonem 730 tylko plotką

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy