0

O Disney+ na łamach MobileWorld24.pl pisałem niejednokrotnie. W ostatnim czasie w kontekście problemów technicznych z usługą. Jak wcześniej wspominałem, większość z nich została już zażegnana, a sam Disney szuka również szybkich rozwiązań pozostałych. Osobiście czekam z niecierpliwością jeśli chodzi o dostęp tej usługi w Polsce. Prócz Netflixa, HBO Go czy Player.pl to właśnie Disney+ wydaje się jedną z najmocniejszych usług streamingowych.

Jak na razie nie mamy konkretnych informacji na temat premiery Disney+ w Polsce. Początkowo usługa wystartowała w kilku krajach, ale część przesłanek wskazuje, że nie będziemy musieli czekać na tę usługę w kraju nad Wisłą. Przy debiucie na zagranicznych rynkach okazało się, że spora część materiałów już teraz jest z polskim dubbingiem czy napisami, a część sekcji, kategorii również jest w naszym rodzimym języku. Przy okazji premiery tej platformy na Apple+ pojawiły się nieoficjalne ceny usługi w Polsce i to wyrażone w złotówkach i tak za miesięczny abonament przyjdzie nam zapłacić 32,99 zł. gdy zdecydujemy się na zapłacenie z góry za roczną subskrypcję zapłacimy już 334,99 zł. Cena nie wydaje się wygórowana zważywszy, że za najlepszą jakość (4K) i możliwość oglądania na czterech ekranach równocześnie w przypadku Netflixa zapłacimy 52 zł za miesiąc, a tutaj mamy niespełna 33 zł.

Jedynym znakiem zapytania jest ilość dobrej jakości seriali i filmów jakich będzie mógł wydać Disney, ale już teraz wygląda na to, że nie będzie oszczędzał, ma bowiem w swoim portfolio między innymi uniwersum Marvela, Gwiezdne Wojny nie mówiąc już o całej masie animacji Pixara. Czekacie na debiut Disney+ w Polsce?

Źródło: phonearena.com, wirtualnemedia.pl

Wiemy kiedy i które smartfony Sony zaktualizuje do Androida 10

Wcześniejszy wpis

Dostawy smartfonów na rynku światowym rosną!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android