0

 

Sony ma dosyć specyficzną politykę co do wypuszczania na rynek swoich urządzeń. Jeszcze w ubiegłym roku mieliśmy okazję poznać flagowce, które tak na dobrą sprawę różniły się od siebie bardzo niewiele, a można byłoby powiedzieć, że wcale. Mimo wszystko japoński producent brnął w takie rozwiązania dalej, choć teraz powoli zmienia swoje podejście.

W ubiegłym roku otrzymaliśmy nowe nazewnictwo telefonów Sony. W końcu zostało uproszczone, bowiem oznaczenia „X”, „Z” czy „XZ” w którymś momencie mocno wprowadzało w błąd, natomiast aktualnie całość ogranicza się do cyfr. Dlatego też najpewniej kolejnym flagowcem od japońskiego producenta będzie Sony Xperia 3, której pierwsze zdjęcia znajdziecie poniżej.

sony xperia 3

Jak to bywa w przypadku pierwszych przeciekowych zdjęć są one bardzo przeciętnej jakości. Co na nich widzimy? Cóż niewiele. Po pierwsze ogólny wygląd telefonów nie ulegnie zmianie, będzie to prosta bryła z niewielkimi okrągłościami. Na resztę konkretniejszych informacji będziemy musieli jeszcze nieco zaczekać. Inna sprawa to plotki o specyfikacji, ale to chyba nikogo nie zaskoczy, że japoński producent będzie chciał zaimplementować Snapdragona 865 do swojej Xperii 3.

Według plotek Sony Xperia 3 pierwszy raz oficjalnie zaprezentowana zostanie w lutym przyszłego roku. Czy będą to targi Mobile World Congress w Barcelonie? Przekonamy się za jakiś czas.

Źródło: pocketnow.com

Instagram rozszerza listę krajów w których ukryje licznik polubień

Wcześniejszy wpis

Platforma Disney+ wystartowała z problemami

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android