0

Aktualnie na rynku streamingu robi się coraz ciaśniej. Kolejni gracze wchodzą na ten coraz trudniejszy rynek inwestując miliony czy miliardy dolarów w rozwój i tworzenie nowych treści. Początkowo mieliśmy tylko Netflixa, Amazon Prime czy Hulu, od niedawna jeszcze do czołówki dołączył Apple+, a teraz właśnie Disney+. By móc oglądać wszystkie seriale i materiały trzeba mieć wykupionych kilka abonamentów i staje się coraz trudniejsze a przy okazji kosztowniejsze.

Disney+ właśnie wystartował na kilku dużych rynkach między innymi w Stanach Zjednoczonych czy w Kanadzie i jak to bywa w tego typu dużych premierach pojawiają się problemy techniczne. Tych sami użytkownicy platformy zgłaszają całą masę. Dotyczą one zarówno wersji webowej platformy jak i mobilnej. Użytkownicy nie mogą uruchamiać części materiałów wideo, pojawi się również problem z zalogowaniem do platformy. Sami włodarze Disney+ twierdzą, że zainteresowanie przerosło ich najśmielsze oczekiwania i pracują nad poprawą wszelkich mankamentów.

Cóż powiem szczerze, że nie zdziwiłem się, że problemy pojawiły z Disney+. Podobnym premierom niemal zawsze towarzyszą jakieś dodatkowe przeboje. Myślę, że sprawa się unormuje dopiero w przeciągu kilku najbliższych dni, kiedy to użytkownicy podejdą do całej platformy nieco na dystans i nie będą chcieli non stop czegoś nowego oglądać. Jak na razie Disney+ nie jest oficjalnie dostępne w Polsce i możliwe, że dopiero w 2020 roku będziemy mogli cieszyć się z pełnej dostępności do platformy Disney’a. Osobiście czekam z niecierpliwością i z chęcią przetestuję nową platformę streamingową. Co sądzicie o Disney+? Jest dla Was warta uwagi?

Źródło: pocketnow.com

Sony Xperia 3 na pierwszych zdjęciach

Wcześniejszy wpis

Apple prezentuje nowego MacBook’a Pro

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy