0

Dzisiaj na MobileWorld24.pl w dużej mierze zajmujemy się zmianami, które w niedalekiej przyszłości będą gościły na największych portalach social media. Najpewniej mieliście okazję przeczytać o całkiem dużych zmianach jakie pojawiają się na urządzeniach sygnowanych logiem zielonego robocika i Facebooku. Nowa kolorystyka, nowa nawigacja. W przypadku Instagrama i nowościach związanych z tą platformą pisaliśmy już jakiś czas temu, jednak teraz dopiero zaczynają nabierać realnych kształtów.

Instagram już jakiś czas temu mówił, że będzie chciał ukryć licznik polubień postów i chwilę później pierwsze kraje otrzymały testową wersję w której to tylko twórca danego posta mógł zobaczyć ilość wyświetleń czy właśnie ilość polubień. Początkowo rozwiązanie zadebiutowało w Kanadzie, a następnie w kolejnych krajach między innymi w Japonii, Brazylii. Teraz do tego zestawienia ma dodatkowo dołączyć Stany Zjednoczone.

Jak na razie Polscy instagramerzy mogą spać spokojnie, nie wiemy też właściwie czy dana funkcja zostanie utrzymana i z wersji testowej pojawi się we wszystkich urządzeniach z zainstalowaną aplikacją Instagram.

Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Ukrycie licznika polubień nie będzie miało negatywnych skutków na branżą influenserską? Dajcie znać co sądzicie o całej sytuacji.

Źródło: pocketnow.com

Szykujcie się na zupełnie nowy wygląda Facebooka na Androdzie

Wcześniejszy wpis

Sony Xperia 3 na pierwszych zdjęciach

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android