0

Xiaomi od zawsze słynie z dobrych smartfonów ze średniej półki cenowej. Ich świetny stosunek jakości do ceny wielokrotnie zapewnił im genialne wyniki sprzedażowe. Jednak producent najwyraźniej nie tylko skupia się na jakości tych modeli. 

Bez wątpienia jedną z najlepiej wspominanych serii chińskiego producenta jest „Redmi Note”. Praktycznie każdy członek tej rodziny był najlepszym wyborem zakupowym w swojej cenie. Do takich należą Redmi Note 5 i Redmi 5 – oba te modele zostały ciepło przyjęte przez rynek jako genialne propozycje w swojej klasie. Wielu zadowolonych użytkowników powinna uszczęśliwić wiadomość o wydłużeniu wsparcia przez producenta. 

Urządzenia te mają już około dwóch lat. Nie są to zatem najmłodsze konstrukcje, a obecnie ich podzespoły nie wyglądają już tak wspaniale. Te czynniki nie przeszkadzają jednak producentowi, który chce umilić ich użytkowanie. W Chinach Xiaomi rozpoczęło udostępniać aktualizacje do najnowszej wersji oprogramowania – MIUI 11. redmi

Takie posunięcie może oznaczać, że najnowsze oprogramowanie powinno trafić na rynek globalny. Jest to miły gest ze strony producenta patrząc na wiek tych urządzeń. Co prawda, wersja systemu to nadal Android 9.0 Pie. Aktualizacja zawiera jednak świeże poprawki bezpieczeństwa. Ta na chińskie urządzenia ważyła 677 Mb i wnosiła nowe funkcje np. tryb ciemny. 

Pozostaje liczyć, że Xiaomi zamierza udostępnić tę aktualizację globalnie. To posunięcie zasługuje na pewno na pochwałę dla producenta. 

Źródło: gsmarena.com 

Samsung Galaxy S11 z nowym wyświetlaczem!

Wcześniejszy wpis

Apple Watch 6 z czytnikiem linii papilarnych

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android