0

Samsung może uznać ten rok za udany. Na długiej liście sukcesów koreańskiego producenta należy wymienić przede wszystkim udane flagowce z serii S10 i Note10. Producent jednak ma zadanie na przyszły rok, aby utrzymać wysoką klasę serią S11. Co wiemy o nich? 

Flagowe modele od Samsunga od zawsze słynęły z wysokiej jakości wyświetlaczy. W tym aspekcie producent nigdy nie zawodził swoich klientów, a w tym roku nie zamierza tego zmieniać. Według koreańskiego Urzędu Własności Intelektualnej producent opatrzył znakiem towarowym nazwę „SAMOLED” w kategorii wyświetlacze. Oznacza to, że nowe wyświetlacze otrzymają inne nazwy, a zatem ich jakość ulegnie polepszeniu. 

W obecnym flagowcu marki, czyli Note10+, zastosowano wysokiej jakości ekran Dynamic AMOLED – jest to panel OLED z obsługą HDR10+ i bardzo wysoką gęstością pikseli osiągającą 498 ppi. W naszym teście wypadł on fenomenalnie. 

Przyszłoroczna seria S11 wraz ze zmianą nazwy wyświetlacza powinna jeszcze wyżej podnieść poprzeczkę. Powyższe zalety oczywiście zostaną zachowane. Prawdopodobnie po raz kolejny Samsung zaoferuje nam najlepszy wyświetlacz dostępny w smartfonie. 

Wiemy również o tym, jakie kolory obudów otrzymają nadchodzące „jedenastki”. Tutaj dużego zaskoczenia nie ma – modele S11 i S11+ będą oferowane w kolorach: czarnym, szarym i niebieskim, natomiast S11e spotkamy w wariancie: niebieskim, szarym i różowym. 

Samsung jak widać nadchodzącą serią S11 zamierza postawić wysoko poprzeczkę. Jak zawsze otrzymamy produkt wysokiej klasy. 

Źródło: gsmarena.com 

Telewizory Xiaomi pojawią się w Europie!

Wcześniejszy wpis

Xiaomi Redmi Note 5 i Redmi 5 mogą dostać MIUI 11!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android