0

Tegoroczne flagowe smartfony od firmy OnePlus zebrały bardzo dużo pochwał m.in. za zastosowanie wyświetlacza odświeżanego w 90 Hz. Był to bardzo dobry ruch, dzięki któremu mogliśmy doświadczyć genialnego wrażenia płynności. Co raz bliżej jednak do premiery jego następcy, który być może znów zaskoczy w tym aspekcie. 

OnePlus podczas premiery 7T i 7T Pro zapowiedział, że następne modele będą miały ekrany odświeżane w 90 Hz. To zapewnienie jest oczywiście zrozumiałe, gdyż takie odświeżanie jest sporym atutem flagowców tego producenta. OnePlus 7 Pro, który wprowadził ten gadżet, pokazał wysoką klasę swojego ekranu. 

Jednak najnowsze informacje pokazują, iż chiński producent zamierza pójść o krok dalej. Na Twitterze niedawno ujrzeliśmy zdjęcie opublikowane przez Maxa J. Fotografia przedstawia jedynie napis 120 Hz, a podpis do niego brzmi „bądź pro”. Jak później autor stwierdził post odnosił się do flagowca marki OnePlus. 

Zdjęcie to nie pozostawia zatem wątpliwości – najnowszy OnePlus 8 Pro zaoferuje odświeżanie aż w 120 Hz. Będzie to zatem pierwszy smartfon chińskiego producenta z tak wysokim odświeżaniem wyświetlacza. Technologia najpewniej trafi tylko do modelu z dopiskiem „Pro”, a bazowy OnePlus 8 otrzyma 90 Hz. 

OnePlus 8 Pro będzie zatem kontynuować dobrą passę producenta i pokaże ciekawe możliwości wyświetlacza. Pozostaje zatem poczekać na niego kilka miesięcy. 

Źródło: gsmarena.com 

Apple Watch 6 z czytnikiem linii papilarnych

Wcześniejszy wpis

Szykujcie się na zupełnie nowy wygląda Facebooka na Androdzie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android