0

Co roku we wrześniu ma miejsce najważniejsza konferencja Apple, gdzie poznajemy m.in. najnowsze iPhone’y. Dwa miesiące temu poza nimi poznaliśmy także najnowszego Apple Watch’a. Nie wniósł on wiele zmian względem ciekawego poprzednika. Te najprawdopodobniej wprowadzi kolejna, już szósta generacja. 

Dzisiejsza informacja pochodzi od Amerykańskiego Biura Patentowego i Znaków Towarowych. Tam dotarło zgłoszenie od firmy Apple, które może zdradzać kilka informacji na temat nadchodzącej generacji Apple Watch’a, czyli najpopularniejszego smartwatch’a na świecie. Te nowinki wydają się być całkiem ciekawe. 

Pierwszą nowością ma być przesunięcie anten. Apple zamierza wydostać je obudowy zegarka, a zamiast tego zamontować w pasku. Anteny te będą zatem elastyczne i będą zginać się z całym paskiem. 

Najciekawsza jest jednak kolejna informacja: 

Wyświetlacz 104 może także zapewniać powierzchnię wejściową dla jednego lub większej liczby urządzeń wejściowych, takich jak urządzenie wykrywające dotyk, urządzenie wykrywające siłę, urządzenie wykrywające temperaturę i/lub czujnik odcisków palców. 

W ten sposób dowiadujemy się o planach Apple na swojego nowego smartwatch’a. Najprawdopodobniej dostaniemy w nim czytnik odcisków palców. To na pewno bardzo dobry pomysł, który polepszyłby bezpieczeństwo użytkownika. Aplikacje zewnętrzne mogłyby korzystać z tego samego rodzaju zabezpieczeń jak te na iPhone’ie. 

Zastosowanie czytnika linii papilarnych w Apple Watch’u wydaje się być całkiem dobrym posunięciem. Na to urządzenie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, lecz do tej pory na pewno poznamy więcej informacji na jego temat. 

Źródło: pocketnow.com

Xiaomi Redmi Note 5 i Redmi 5 mogą dostać MIUI 11!

Wcześniejszy wpis

OnePlus 8 Pro z ekranem 120 Hz?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy