0

Apple chyba nie ma szczęścia do aktualizacji iOS 13. Po problemach iOS 13.1.2, które objawiały się przegrzewaniem, problemem z wykonywaniem połączeń i szybkim wyczerpywaniem baterii przyszedł czas na problemy w kolejnej wersji systemu oznaczonej jako iOS 13.2.  Niestety równie poważne, jak błędy poprzedniej wersji…

iPhone 11 Pro

iOS ma problem z wielozadaniowością

Jak donoszą użytkownicy “świetnie zoptymalizowanego” iOS smartfony na które wydali mnóstwo pieniędzy, po ostatniej aktualizacji nie potrafią podstawowej czynności dzięki której urządzenie jest nazywane smartfonem. iOS w wersji 13.2  agresywnie zabija aplikacje w tle, nawet jeśli wyjdziesz z niej tylko na minutę. Takie przypadki odnotowano na iPhoneach 11 Pro i iPadach Pro. Nie wiadomo czy problem pojawia się tylko na tych urządzeniach, czy w innych modelach również występuje ten problem. Moim zdaniem tak skoro najmocniejsze modele mają ten problem to słabsze tym bardziej. Apple nie odniosło się do tej sytuacji i nie wiadomo czy firma ma w planach zniwelowanie problemu.

iPhone 11

Apple daje za mało RAMu w iPhoneach?

Ja wiem, że Apple wszystko wie najlepiej i w ogóle to super system bez żadnych wad a te błędy to jakaś zemsta Androidowców. A tak na serio, urządzenia z Androidem nawet ze średniej półki mają już nawet 6GB RAM, nie mówiąc o flagowcach z 12GB RAM. Ile daje w tym czasie Apple? Zawrotne 4GB RAM w 2019 roku. Serio? Może i to było dużo, tyle że 3 lata temu. Ja wiem, że łatwiej zoptymalizować system na kilka modeli niż na miliony o różnych konfiguracjach i może do czasu to wystarczało. Właśnie… do czasu. Może to oznaka, że czas zwiększyć ilość pamięci operacyjnej bo obecna nie wystarcza? Miejmy nadzieję, że Apple zrozumie, że mamy końcówkę 2019 roku, a nie początek 2016. Co o tym myślicie? Zauważyliście opisywany problem u siebie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: business-standard.com, zdnet.com

Program Google Play Points sukcesywnie rozszerza pole działania!

Wcześniejszy wpis

Mi Watch – smartzegarek z prawdziwego zdarzenia od Xiaomi

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy