0

Huawei to jeden z najważniejszych graczy w średniej półce cenowej. To właśnie tutaj zdobył ogromną popularność za sprawą tak znanych modeli jak np. P8 Lite. Nieciekawa sytuacja z rządem amerykańskim nie przeszkadza producentowi w tworzeniu nowych propozycji w tym segmencie. 

Huawei ma w planach trzy nowości. Już niedługo zostaną pokazane dwa smartfony i tablet. Poznaliśmy ich rendery, dzięki którym ich wygląd nie pozostawia tajemnic. 

P Smart 2020

Seria P Smart jest doceniana od dawna, gdyż to bardzo popularne propozycje w ofertach abonamentowych. Nowy członek tej rodziny będzie posiadał wszystkie zalety P Smart 2019. Głównym wyróżnikiem stylistycznym pozostanie ciekawe wykończenie plecków. Według renderów otrzymamy dwie wersje kolorystyczne: zieloną i opalową (podobną do tej z P30 Pro). Z frontu nie będzie zmian – na górze pozostanie niewielki kroplowy notch. Wiemy również, że P Smart 2020 otrzyma potrójny aparat tylny. huaweiNova 6

Nieco wyżej w hierarchii producenta znajduje się seria Nova. Nowa generacja z cyferką 6 w nazwie będzie się wyróżniać wśród konkurentów ciekawym frontem. W lewym górnym rogu znajdzie się aparat frontowy w formie otworu w ekranie. Ten element będzie mieć podłużny kształt, gdyż Nova 6 otrzyma…podwójny aparat do selfie. Zapowiada się zatem na model dobry w tym aspekcie. Dodatkowo poznajemy wersje kolorystyczne: czarna, niebieska i fioletowa. Ciekawa obudowa również tutaj będzie wyróżnikiem stylistycznym. Na koniec należy spojrzeć na datę przedstawioną na ekranie – widnieje tam 5 grudnia. Można zatem podejrzewać tę datę na za prawdopodobny moment premiery. huaweiMatePad Pro 

Niedawno pojawiły się informacje o nadchodzącym tablecie MediaPad M7, lecz obecnie wynika, iż nazwa będzie zmieniona. MatePad Pro – bo tak będzie się nazywać – ukaże nam nowy design w świecie tabletów. Otrzymamy w nim ekran z symetrycznymi cienkimi ramkami dookoła, a aparat frontowy zostanie ukryty w dziurce w rogu ekranu. Wersje kolorystyczne będą 4: czarna, biała, pomarańczowa i zielona. huaweiJak zatem widzimy niedługo poznamy ciekawe produkty od Huawei. 

Źródło: gsmarena.com

OnePlus 6 oraz OnePlus 6T z aktualizacją do Androida 10  

Wcześniejszy wpis

Xiaomi zapowiada Mi Note 10…na polskim fanpage’u!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android