0

Xiaomi w naszym kraju staje się co raz bardziej popularnym producentem. Co raz więcej osób przekonuje się do genialnego stosunku ceny do jakości w smartfonach tej marki. Najwidoczniej producent bardzo poważnie traktuje nasz kraj. 

Zacznijmy tego newsa od pewnej miłej wiadomości. Xiaomi już niedługo zaprezentuje światu swój nowy smartfon, którego wyróżnikiem będą możliwości fotograficzne. Poznaliśmy już datę premiery omawianego modelu – zobaczymy go 14 listopada. Jednak to, co najbardziej przykuwa uwagę, to forma zawiadomienia o premierze. Informację zamieścił…polski oddział Xiaomi na fanpage’u na Facebook’u. Jak widzimy nasz kraj wydaje się być poważnie traktowanym przez Xiaomi.

xiaomi Przejdźmy jednak do omówienia nadchodzącego modelu. Mi Note 10 – bo tak będzie się nazywać – ma stać się najlepszym fotosmartfonem w portfolio producenta. Według spekulacji z tyłu znajdziemy pięć obiektywów, w tym główny o ogromnej rozdzielczości 108 Mpx. Jego wyróżnikiem będzie jednak zoom optyczny – spodziewamy się aż dziesięciokrotnego bezstratnego przybliżenia. Xiaomi Poland zamieściło na Facebook’u dwa zdjęcia promujące przybliżenie w Mi Note 10. Zostały one wykonane w Alfama, dzielnicy portugalskiej Lizbony. Możemy na nich zobaczyć wyraźną nazwę statku „Vision of Seas”. Należy dodać, że statek był oddalony o ponad 500 metrów.

Reszta specyfikacji modelu będzie go plasować w wyższym segmencie średniej półki cenowej. Dostaniemy tutaj procesor najpewniej Snapdragon 730G. Na froncie będzie obecny niewielki kroplowy notch, a wersje kolorystyczne będą dwie: zielona i perłowa biel. 

Xiaomi najpewniej pokaże światu kolejny genialny wybór zakupowy. Pozostaje tylko poczekać na jego premierę. 

Źródło: gsmarena.com

Znamy wygląd trzech nowych urządzeń od Huawei!

Wcześniejszy wpis

Diablo Immortal – nowe szczegóły z BlizzConu 2019

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android