0

Fani marki Diablo powinni być zadowoleni. Przed kilkoma dnami otrzymali oficjalną zapowiedź nowej odsłony – Daiblo IV, która wielu uspokoiła co do przyszłości marki i jej dalszego rozwoju. Jednak nie można zapominać, że prócz wcześniej wspomnianej wersji powstaje od dłuższego czasu mobilny tytuł Diablo Immortal, które z kolei zostało zapowiedziane na ubiegłorocznej imprezie BlizzCon 2018. Wówczas jednak wielu fanów marki nie przyjęło zbyt dobrze tej wiadomości i twórcom – Blizzardowi dostało się za tę produkcję nieźle po głowie. Jednak teraz po oficjalnej prezentacji Diablo IV myślę, że wielu uzna, że warto dać szansę tej mobilnej grze. Tym bardziej gdy przyjrzymy się liście nowości.

Powyższy zwiastun podsumowuje to co pokazano nowego na tegorocznym BlizzConnie. Po pierwsze nowa klasa postaci – łowca demonów. Po drugie nowe lokacje – wioska Wortham, Cmentarz Popielisk i kilka innych. Po trzecie superzdolności, które mają dawać konkretną przewagę na polu bitwy. Zdolności te mają się ładować poprzez korzystanie z podstawowych skilli. Powiem szczerze, że powyższe zdolności wprowadzają całkiem sporo nowości, a myślę, że dopiero początek nowości jakie szykuje dla nas Blizzard. Co mnie osobiście cieszy to fakt, że nie będzie to zwykłe przeniesienie Diablo III na mobilne platformy, a pełnoprawny tytuł.

Diablo Immortal będzie się działo pomiędzy wydarzeniami z dwójki i trójki. Do naszej dyspozycji sumarycznie oddanie zostanie sześć klasy postaci: barbarzyńcę, mnicha, krzyżowca, czarownika, nekromatę oraz właśnie zapowiedzianego łowcę demonów. Gra ukaże się zarówno na iOS oraz Androidzie, choć jak na razie nie mamy konkretnych informacji czy będzie to gra darmowa czy jednak będziemy musieli zapłacić za nią. Nie znamy również daty premiery Diablo Immortal, ale zakładając że tytuł został już zaprezentowany ponad rok temu, to realnie finalną wersję zobaczymy w sklepie Google Play jak i Apple App Store w przyszłym roku.

Źródło: diablo.com

Xiaomi zapowiada Mi Note 10…na polskim fanpage’u!

Wcześniejszy wpis

Program Google Play Points sukcesywnie rozszerza pole działania!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy