0

Właściciele urządzeń sygnowanych logiem chińskiego producenta mogą już liczyć dni do wydania odpowiedniego update’u do najnowszej wersji nakładki MIUI. Mowa w tym wypadku o MIUI 11, które w połowie października zostało oficjalnie zaprezentowane całemu światu. Jednak do tej pory chiński producent nieco wymijająco informował o łatce dla Pocophone F1. Wielu posiadaczy tego modelu martwiło się, że Chińczycy w ogóle zrezygnują ze wsparcia dla tego modelu, na szczęście update jednak ujrzał światło dziennie i to dosyć niespodziewanie.

Ważne, że update pojawił się już w stabilnej wersji dla Pocophone F1 w dystrybucji Global. Więc najpewniej jeśli już nie otrzymaliście update’u przez OTA nastąpi to lada chwila. Sama nakładka MIUI 11 wprowadza całkiem sporą ilość różnej maści nowości. Jedną z największych jest możliwość włączenia trybu ciemnego, zmian wizualnych doczekała się także pozostała część interfejsu. Inna sprawa to pakiet zabezpieczeń, ten wraz z łatką zostaje zaktualizowany do wersji z dnia 1 października bieżącego roku. Dla tych, którzy oczekiwali, że prócz MIUI 11 od razu otrzymają Androida 10 muszę nieco zmartwić. Niestety ten update nie przynosi ze sobą takiej nowości. Na Androida 10 będziecie musieli poczekać jeszcze trochę.

Dajcie znać jak u Was spisuje się MIUI 11 i czy na pozostałych telefonach od Xiaomi pojawiła się aktualizacja do najnowszej wersji nakład od tej chińskiej marki.

Źródło: phonearena.com

Redmi 8 oraz Redmi 8A oficjalnie w Polsce

Wcześniejszy wpis

OnePlus 6 oraz OnePlus 6T z aktualizacją do Androida 10  

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android