0

Producenci sprzętu mobilnego co roku ścigają się kto pierwszy przygotuje stabilną wersję najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem. W tym roku zdecydowanie prym wiedzie OnePlus, bowiem już pod koniec września update pojawił się na telefonach tego producenta. Teraz do tej rodziny dołącza kolejna generacja urządzeń od tego producenta. Mowa w tym wypadku oczywiście o OnePlus 6 oraz OnePlus 6T.

Oba modele to zeszłoroczne smartfony, które otrzymają update do Androida 10. Prócz najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem otrzymaliśmy również wiele pomniejszych zmian, wśród nich będzie między innymi odświeżony layout całej nakładki, nowe gesty, a także pakiet bezpieczeństwa datowany na 1 października bieżącego roku. Jak na razie update pojawia się w poszczególnych krajach, więc zanim dotrze do urządzeń zakupionych w Polsce chwilę to może potrwać. Choć najpewniej jeśli na Waszych smartfonach update już się nie pojawił to w przeciągu kilku najbliższych dni.

Dajcie znać w komentarzach jak sprawuje się Wam Android 10 na Waszych telefonach. Czy warto go w ogóle instalować? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: gsmarena.com

Pocophone F1 właśnie otrzymał aktualizację do MIUI 11

Wcześniejszy wpis

Znamy wygląd trzech nowych urządzeń od Huawei!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android