Mario Kart Tour z trybem multiplayer online. Niestety nie dla wszystkich…

Mario Kart Tour to hit, o czym pisałem tutaj. Teraz dowiadujemy się, że planowane są beta testy trybu multiplayer w czasie rzeczywistym. Niestety jak możecie się domyślić, nie będzie on dostępny dla każdego.

Beta testy trybu online – kiedy i dla kogo?

Testy trybu online rozpoczną się w Grudniu tego roku. Jeśli będziecie chcieli do nich dołączyć, to na nieszczęście nie wystarczą tylko chęci. Żeby testować tryb multiplayer trzeba…sięgnąć do portfela. Tak, chcesz być w elicie, to płać. Dołączyć do testów mogą tylko osoby, które są subskrybentami Gold Pass.

Mario Kart Tour czeka odpływ graczy?

Jeśli po zakończeniu testów nadal, żeby grać w trybie multiplayer trzeba będzie mieć wykupioną subskrypcję, to można domyślić się co się stanie później. Sądzę, że wiele osób najzwyczajniej w świecie zrezygnuje z tej gry. Jakby nie patrzeć siłą serii Mario Kart jest tryb multiplayer. Jeśli Nintendo zamierza „zachęcać” do gry w trybie multiplayer wykupieniem subskrypcji to osiągną odwrotny efekt i nastąpi odpływ graczy. Mimo wszystko ci którzy zostaną, przyniosą firmie spore zyski. Miejmy jednak nadzieję, że ostatecznie gra sieciowa będzie dostępna bez płacenia, a obecna sytuacja poza testami ma na celu sprawdzenie ile osób jest w stanie dodatkowo płacić za multiplayer. Jeśli będzie mało osób, to najpewniej nie będzie obowiązkowa płatna subskrypcja. Co myślicie o płaceniu za tryb multi? Gracie w Mario Kart Tour? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: techcrunch.com

 

More Stories
Za duży ekran w Galaxy Note III? Samsung ma na to sposób