Najlepsze nowe gry na smartfony [Październik 2019]

Codziennie w Google Play i App Store pojawia się masa różnych gier i aplikacji. Na początek listopada dam Wam zestawienie z grami, które wyszły w październiku lub pod koniec września i są według mnie warte zagrania. W zestawieniu znajdą się tytuły zarówno darmowe, jak i płatne z przewagą darmowych. Kolejność losowa, trudno mi ocenić je i zrobić jakiś ranking.  Zaczynajmy!

Mario Kart Tour

Wyścigówka z Mario w wersji mobilnej. Dla fanów Nintendo i wyścigówek gra idealna. Wiele raczej nie muszę pisać na jej temat, kto zna, ten wie o co chodzi. Gra dostępna jest za darmo na Androida i iOS.

Extreme Football

Tytuł, który większości raczej nic nie mówi. Jeśli oglądaliście kiedyś Galactik Football, Inazume Eleven czy Captain Tsubasa to już wiecie, czego możecie mniej więcej się spodziewać. Gra w piłkę nożną na zupełnie innym poziomie, specjalne kopnięcia, których obronienie jest niewykonalne. Mecze rozgrywane są online w drużynach 3vs3 z ludźmi z całego świata. Gra dostępna jest za darmo na Androida oraz iOS.

Digimon ReArise 

Gra RPG z wirtualnymi stworkami i jednocześnie największy rywal Pokemonów. Walki między stworkami, w którym możemy mieć do pięciu podopiecznych. Gra zawiera kilka trybów rozgrywki. Gra do pobrania za darmo w Google Play i App Store.

Rome: Total War – Alexander

Gra strategiczna z serii Total War. Zostajemy królem Macedonii, czyli tytułowym Alexandrem. Rządzimy krajem, prowadzimy wojny i inne. Gra dostępna w Google Play za 24,99zł i w App Store za ok. 20zł.

Źródło własne