0

Seria słuchawek bezprzewodowych AirPods od Apple bardzo dobrze przyjęła się wśród klientów. Wiele ludzi zdecydowało się zmienić dotychczasowe słuchawki na bezprzewodowe. AirPods do dziś mogą zadziwiać futurystyczną formą. Dziś doczekaliśmy się ich następców. 

Do niedawna w sklepach mogliśmy kupić dwie generacje słuchawek od Apple. Nowsza została wzbogacona o ładowanie bezprzewodowe. 28 października Apple doczekaliśmy się ich kolejnej generacji – Apple AirPods Pro. 

Zgodnie z nazwą tym razem producent skupił się na ulepszeniu swojego produktu. Zmieniła się lekko forma słuchawek – są teraz krótsze i mają gumowe końcówki. Samo etui do ładowania zmieniło kształt na bardziej szeroki. 

Jednak model Pro musi posiadać przede wszystkim dobrą jakość dźwięku. Na tym Apple skupiło się najbardziej, gdyż poprzednikom zarzucano, iż w tej samej cenie możemy dostać lepszej jakości dźwięk. Tutaj producent zapewnia, iż zastosował bardzo wydajny wzmacniacz, który emituje wysokiej jakości dźwięk. 

Drugą ważną funkcją jest aktywna redukcja szumów z otoczenia. Zastosowano tutaj dwa mikrofony połączone z zaawansowanym oprogramowaniem. W ten sposób niwelują one szum z otoczenia. Jest również tryb kontaktu, w którym po wciśnięciu czujnika nacisku usłyszymy dźwięk z otoczenia. W ten sposób możemy rozmawiać trzymając słuchawki w uchu. 

Słuchawki wspierają oczywiście ładowanie bezprzewodowe w standardzie QI. Bateria ma zapewniać 4,5 godziny słuchania muzyki na jednym ładowaniu, oraz 24 godziny dzięki ładowaniu za pomocą etui. 5 minut ładowania w etui ma pozwalać na słuchanie muzyki przez godzinę. 

Apple AirPods Pro będą dostępne od 30 października, a ich polska cena wynosi 1249 zł. 

Źródło: Apple, gsmarena.com 

Samsung zaprezentował dwa nowe…laptopy!

Wcześniejszy wpis

Samsung pokazał koncept kolejnego składaka

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w iOS