0

Inteligentne opaski od chińskiego producenta podbiły polski rynek bez dwóch zdań. Oprócz niskiej ceny oferują praktycznie wszystkie funkcje znajdujące się w droższych smartwatchach. Jednak ma to się zmienić, bowiem Xiaomi dorzuci do swojego portfolio zegarek Xiaomi Watch. Podczas tej samej konferencji ma zostać zaprezentowany nowy foto-smartfon, czyli Xiaomi CC9 Pro.

Zegarek Xiaomi Watch

Do sukcesu tego urządzenia potrzeba niewiele: wykorzystać posiadane już technologie z Mi Bandów, dodać jakieś ekskluzywne bajery i voilà. Dodatkowo Xiaomi Watch ma łudząco przypominać zegarki od Apple. Bowiem na zdjęciu zapowiadającym konferencje widzimy prostokątny kształt z zaokrąglonymi rogami oraz pokrętłem po prawej stronie. Nie jest to zbytnio wyszukany design, jednakże nadrabia on swoją prostotą, która może się po prostu podobać. Sam zegarek ma pracować w oparciu o Wear OS wraz z silną integracją nowej aplikacji do pomiaru aktywności sportowej. Dokładniejszych specyfikacji takich jak wielkość czy rozdzielczość ekranu nie znamy; na nie trzeba czekać prawdopodobnie do oficjalnej premiery.xiaomi watch

Smartfon Xiaomi CC9 Pro

Model CC9 w Polsce znamy pod nazwą Mi A3. Jego główną zaletą jest potrójny aparat. Wersja Pro ma kontynuować ten trend wraz z nową matrycą o rekordowej rozdzielczości 108 MP. Historia zatacza koło, gdyż kilka lat temu mieliśmy na rynku smartfonów tzw. wyścig po megapiksele. Niestety te cyferki wyglądały dobrze głównie na papierze. W rzeczywistości iPhony z tamtych lat robiły o niebo lepsze zdjęcia. Teraz, gdy technologia poszła znacznie do przodu możemy oczekiwać lepszych rezultatów. W zestawie otrzymamy również pięciokrotny peryskopowy obiektyw oraz, prawdopodobnie, szerokokątny. Ten ostatni jest najmniej pewny, ale grzechem byłoby wypuszczenie smartfonu skierowanego stricte pod robienie zdjęć bez takiej możliwości. Oba te urządzenia zostaną zaprezentowane podczas jednej konferencji, która odbędzie się 5 listopada.

xioami cc9 pro

Korzystasz z iPhone’a 5? Musisz zrobić ten update!

Wcześniejszy wpis

Jak grać w PUBG mobile Lite? [Poradnik]

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy