0

Na przestrzeni ostatnich kilku tygodni można powiedzieć, że liczba premier nowości smartfonowych nieco zmalała. Owszem nadal co rusz otrzymujemy nowe telefony chociażby od Motoroli czy Oppo, ale mimo wszystko dużych premier mamy znacznie mniej. Najczęściej poznajmy kolejne generacje urządzeń ze średniej półki, a na konkretne „mięso” czyli premiery flagowców będziemy musieli poczekać do początku przyszłego roku. Jednak jak najbardziej można się na razie zadowolić przeciekami ze średniej półki cenowej. Dziś mamy kolejne informacje związane z premierą Redmi Note 8T, nieco podrasowanej wersji Redmi Note 8.

Powiem szczerze, że określenie „nieco podrasowana” wydaje się najodpowiedniejsze. Bowiem tak na dobrą sprawę prócz modułu NFC więcej nowości w Redmi Note 8T nie uświadczymy. Telefon wygląda na pierwszych zdjęciach niemal identycznie jak podstawowa wersja modelu. Sercem urządzenia pozostanie Snapdragon 665, do tego dochodzi wsparcie 4 GB lub 6 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 64 GB lub 128 GB w zależności od wersji wbudowanej pamięci wewnętrznej. Do tego dochodzi duży 6,3 calowy wyświetlacz, który pracuje z maksymalną rozdzielczością Full HD.  Bez zmian również pozostanie aparat – będziemy mieć potrójny zestaw „oczek”, gdzie główny to matryca 48 Mpx. Będziemy mieć również wsparcie dla technologii szybkiego ładowania czyli 18 W, a także Dual SIM.

Wszystkie powyższe informacje spłynęły do nas przez przedsprzedaż w jednym ze sklepów. Cena w sklepie Redmi Note 8T wynosi 199 dolarów za najbardziej podstawową wersję. Czy warto dopłacić i zakupić Redmi Note 8T? Tak właściwie to zależy od tego czy faktycznie będziecie korzystać z NFC. Sam osobiście już teraz nie wyobrażam sobie telefonu bez takiej funkcji.

Źródło: gsmarena.com

Jak radzą sobie na rynku iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max?

Wcześniejszy wpis

Netflix testuje zmianę tempa wyświetlania filmów i seriali

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android