0

Oppo z czasem wprowadza co raz ciekawsze propozycje do swojej oferty. Niedawno recenzowany na naszym portalu Oppo Reno Z okazał się dobrym wyborem zakupowym. Producent jednak w planach ma wprowadzenie kolejnego modelu, tym razem bardziej flagowego. 

Niedawno mieliśmy okazję poznać nowy flagowy model chińskiego koncernu, czyli Reno Ace. Ten model ma wiele cech na najwyższym poziomie. Producent ma jednak w planach wypuszczenie kolejnego modelu z najwyższej półki – będzie nim Oppo Reno S. 

Głównych zmian będzie kilka, najprawdopodobniej znaczących dla konsumentów. Pierwsza kluczowa to aparat fotograficzny – jego rozdzielczość zostanie podwyższona z 48 Mpx (Reno Ace) do 64 Mpx. Poza tą informacją nie wiadomo jakie bedą pozostałe matryce. Przypomnijmy, że Reno Ace posiada dodatkowo teleobiektyw 13 Mpx, oraz szerokokątne oczko 8 Mpx. 

Oppo jest znane z przykładania uwagi do szybkiego ładowania w swoich modelach. Reno S nie będzie wyjątkiem – należy się w nim spodziewać wsparcia dla szybkiego ładowania Super VOOC 2.0 o mocy 65 W. 

Pozostałe elementy będą na flagowym poziomie. Na pewno otrzymamy procesor Snapdragon 855+. Pamięci RAM powinno być minimum 6 GB. 

Kwestia ceny jest dość dyskusyjna. W przypadku Oppo nie powinna ona być kolosalnie wysoka. Mówi się, że będzie ona oscylować na poziomie Reno 10x Zoom. Ten kosztował w Indiach w dniu premiery 40 000 rupii indyjskich, czyli około 550 dolarów. Oppo Reno S ma być oferowany właśnie w tej kwocie.

Oppo Reno S może być ciekawym flagowcem od chińskiego producenta. 

Źródło: gsmarena.com 

Sprzedaż nowych iPhone’ów w Korei Południowej

Wcześniejszy wpis

Płatności smartfonem w Polsce i nie tylko!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android