iphone koncept

Futurystyczny koncept iPhone’a – 7 aparatów i dwa wyświetlacze

Nieraz człowiek chce nieco pobujać w obłokach, pomyśleć co by było gdyby. Tegoroczne iPhone’y jeśli chodzi o koncept związany z tylnymi aparatami uważam osobiście za mocno nieudany. Pewnie będą tacy co mnie poprą, ale również znajdzie się wielu przeciwników mojej wersji. Trzy aparaty na dużej wyspie tak rozmieszczone wyglądają mocno przeciętnie, dlatego też jeden z twórców dokładniej ConceptsiPhone przygotowało swoją wersję tylnego panelu najnowszego smartfona od amerykańskiego giganta z Cupertino. Powiem już na wstępie, że koncept niezwykle śmiały.

Po pierwsze ConceptsiPhone nie patyczkowało się. Gdy trzy czy cztery aparaty to za mało, w nowej wersji iPhone’a według ConceptsiPhone można zaimplementować aż siedem obiektywów. Jednak nie mogą być one „normalnie” rozłożone. Mamy je w dwóch rzędach, co już moim zdaniem wygląda lepiej niż dotychczas, ale najciekawszym rozwiązaniem zdecydowanie jest fakt, że plecki urządzenia to jeden duży wyświetlacz. Dzięki specjalnej technologii szkło pod wyświetlaczem staje się przezroczyste, dzięki czemu mogą aparaty normalnie działać. Co najciekawsze takie rozwiązanie wydawałoby się pieśnią dalekiej przyszłości, a tutaj Was zaskoczę. Już od dłuższego momentu takie smartfony powstają, gdzie powierzchnia ekranu staje się przezroczysta.

Powiem szczerze, że rozwiązanie takie jest naprawdę bardzo ciekawe i liczę, że w przyszłości trafi ono pod strzechy, co wydaje się mocno prawdopodobne. Czy w takim razie będziemy mogli liczyć również na takiego iPhone’a? Czemu nie. Jak Wam się podoba taki koncept iPhone od ConceptsiPhone? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: ConceptsiPhone

More Stories
HTC
Czy to koniec smartfonów od HTC?