0

Huawei to jeden z najważniejszych producentów na rynku smartfonów. Jednak nie jest to jedyne duże pole do popisu tej marki. Chiński koncern dobrze radzi sobie również w dziale tabletów. W przyszłości może stworzyć ciekawe urządzenie. 

Huawei na chwilę obecną swoje flagowe tablety umieszcza w serii MediaPad. Dobra passa rozpoczęła się od MediaPad M5 Pro, zaprezentowanego podczas targów MWC 2018. W tym roku również na tych targach poznaliśmy jego następcę – MediaPad M6. 

Wygląda na to, że kolejny model w tej serii – tym razem MediaPad M7 – jest coraz bliżej premiery i zaskoczy nas kilkoma ciekawymi elementami. Uwagę najbardziej zwróci na siebie ekran. Przede wszystkim ramki zostaną odchudzone, a także będą najpewniej symetryczne. Najważniejszy element to jednak aparat frontowy – ten zostanie ukryty w dziurce. Będzie to pierwszy tablet, w którym zastosowano taką formę notch’a. W smartfonach takie rozwiązanie nie jest już rzadkością, lecz w tabletach będzie to „powiew świeżości”. 

Pozostałe elementy specyfikacji tego produktu będą bardzo dobre. Procesorem będzie flagowy Kirin 990. Układ ten będzie wspierany przez 8 GB pamięci RAM, oraz nawet 256 GB pamięci wbudowanej. 

Huawei MediaPad M7 zapowiada się na bardzo dobre urządzenie w swojej klasie, które zarazem wprowadzi lekką innowację w wyglądzie tych urządzeń. Niestety prawdopodobnie spotka je los podobny do serii Mate 30 – brak wsparcia oprogramowaniem od Google. Dopóki ten problem nie zostanie jakkolwiek zażegnany Huawei odnotuje niezbyt optymistyczne wyniki sprzedażowe. 

Źródło: pocketnow.com

Alternatywy dla YouTube Music [AlternatywnyInternet #4]

Wcześniejszy wpis

Samsung pokaże smartfon z aparatem pod ekranem!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android