0

Wiele osób pamięta piękne czasy, w których królowały telefony z klapką. Spotykając je – np. podczas porządków w szafie – wszystkie miłe wspomnienia wracają. Mamy jednak 2019 rok i dzisiejsi producenci mają nowe pomysły na składane smartfony. Czy nowa „klapka” jest już bliska premiery? 

Do tej pory poznaliśmy już kilka smartfonów ze składanym ekranem, lecz po otwarciu przypominały one bardziej tablet. Konsumenci czekają jednak na telefon niewielki, który po rozłożeniu zaoferuje podłużny ekran znany z klasycznych smartfonów. Ten pomysł planuje wprowadzić Motorola za sprawą odświeżenia kultowej serii RAZR. Wygląda na to, że nie zostało nam już dużo czasu do przeczekania na ten produkt. 

Nowa wersja Motoroli RAZR ujrzy światło dzienne już niedługo. Producent oficjalne zaprosza na kolejne wydarzenie – odbędzie się ono 13 listopada w Los Angeles. Zaproszenie zawiera jednak slogan przyciągający uwagę czytelnika – brzmi on „An original, unlike any other”, czyli „Oryginalny, jak żaden inny”. Za mało dowodów? Ta zapowiedź ma formę GIFu, w którym producent dość ukradkiem pokazuje jakby składanie smartfona. 

motorola

Myślę, że to zaproszenie sugeruje jedno – Motorola pokaże światu swój wyjątkowy produkt. RAZR idealnie pasowałby do sloganu, gdyż po prostu będzie nowością na rynku. Zobaczymy tutaj zupełnie inne podejście do składanego wyświetlacza. 

Do wydarzenia pozostało mniej niż miesiąc. Pozostaje zatem odliczać dni do premiery i liczyć, że ujrzymy na nim Motorolę RAZR. 

Źródło: gsmarena.com, pocketnow.com 

Nokia przygotowuje swój nowy smartfon

Wcześniejszy wpis

Huawei Enjoy 10, czyli kolejny ciekawy średniak

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android