0

Smartfony Nokia nie osiągnęły tej samej popularności, co wcześniej w przypadku klasycznego telefonu. Ale fińsko-chiński producent stara się zostać jednym z najlepszych producentów smartfonów. Firma koncentruje się głównie na segmencie budżetowym i średnim, czyli takim który rozwija się w ostatnim czasie coraz lepiej, ale drogie i wyrafinowane urządzenia również wchodzą w zakres marki.

Pod względem wzornictwa nowoczesne urządzenia Nokia nie były niesamowite, a być może tylko Nokia 9 PureView wyróżniała się pod względem wydajności głównego aparatu. Być może jednak kolejny sztandarowy produkt producenta zaskoczy nas swoim designem.

Pojawiła się koncepcja przyszłego smartfona Nokia. Ramki wokół wyświetlacza są minimalne. Smartfon z wcięciem u górze ma wyjątkowo cienki podbródek. Górne wcięcie jest na tyle małe, że może zawierać przednią kamerę, głośnik i pozostałe czujniki. Telefon takim wyglądem mógłby ze spokojem nadgonić obecnie panujące trendy w mobilnym świecie.

Najprawdopodobniej telefon, może mieć dwa trendy ustalone przez innych producentów w modzie smartfonów, ma to być zakrzywiony wyświetlacz i rezygnację z gniazda audio 3,5 mm. Z tyłu mamy sześć kamer, z których pięć koncentruje się na okrągłej platformie.

Ale czy producent wypuści taki smartfon, czy jest to tylko fantazja modeli koncepcyjnych. Dowiemy się tylko w przyszłości. Dobrze by było zobaczyć coś od nowego od tego producenta, kto wie być może powróci na rynek.

Pixele 4 odblokują się nawet kiedy masz zamknięte oczy

Wcześniejszy wpis

Nowa Motorola RAZR już 13 listopada!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy