0

Końcówka bieżącego roku zaowocowała kilkoma ciekawymi premierami gier przeznaczonych na platformy mobilne. Myślę przede wszystkim o Mario Kart Tour oraz Call of Duty: Mobile. Obie te produkcje zdobyły ogromną popularność. Drugi z tych tytułów w ciągu tygodnia uzyskał ponad 100 milionów pobrań, pierwszy miał nieco gorszy wynik. Jednak mimo wszystko widać jaka jest siła w mobilnych produkcjach i jak wiele osób chce w nie zagrać. Oczywiście ilość pobrań wynika z faktu, że obie te gry są dostępne za darmo w sklepie Google Play jak i Apple App Store, więc próg wejścia jest naprawdę niski i każdy niemal może spróbować swoich sił. Myślę, że kolejnym ogromnym hitem mobilnym, który szykuje się na przyszły rok jest League of Legends.

Gra jak na razie nie ma konkretnej daty premiery. Wiemy, że zadebiutuje w 2020 roku. Będzie dostępna zarówno na Androidzie jak i iOS zupełnie za darmo. Produkcja według twórców będzie odpowiednio przygotowana pod sterowanie dotykowe, wszelkie mapy i postacie również. Nie dostaniemy więc kopii jeden do jednego z PC, lecz skrojoną na miarę port League of Legends. Na start otrzymamy 40 postaci znanych już z dużej wersji, a także kilka map. Oczywiście gra ma być ciągle udoskonalana i kolejnych bohaterów otrzymamy wraz z następnymi aktualizacjami.

Jak na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne informacje związane z datą premiery League of Legends na Androidzie i iOS. Czekacie na tę produkcję? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: phonearena.com

Google zaprezentowało nowy laptop – Pixelbook Go!

Wcześniejszy wpis

Uważajcie na folie ochronne do Galaxy S10!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy