0

Xiaomi ogłosiło nowy MIUI 11 wraz z Mi 9 Pro i Mi Mix Alpha z bardziej dopracowanym wyglądem i kilkoma usprawnieniami. Jednak smartfony Black Shark z MIUI 10 otrzymają aktualizację do JoyUI 11 – udoskonalonego interfejsu do gier, który wykorzystuje tylko podstawową strukturę oryginalnego MIUI i jest przypisany tylko i wyłącznie telefonom z tej marki.

Nowy interfejs ma zapewnić lepszą rozgrywkę telefonom Black Shark, a Xiaomi obiecało więcej nowych funkcji i mnóstwo motywów do dodatkowej personalizacji smartfona. Oczekuje się, że będzie miał przełączniki dla różnych trybów gry, które mają polepszyć oraz ułatwić rozgrywkę i łatwiejszy sposób uruchomienia asystenta głosowego Xiao AI, który jest dostarczany ze wszystkimi urządzeniami sprzedawanymi w od Xiaomi w Chinach, asystent i tak niestety nie mówi po polsku

Obecnie do nowego interfejsu użytkownika kwalifikują się cztery urządzenia – oryginalny Xiaomi Black Shark, Black Shark Helo, Black Shark 2 i najnowszy Black Shark 2 Pro z Snapdragonem 855+.

Interfejs wydaje się być ciekawą propozycją dla tego typu smartfona, w końcu jego podstawowym zamysłem ma być wydajność w grach. Zwłaszcza że smarfony Black Shark od Xiaomi są w tej kategorii godnymi do polecenia. Firma ta jak z resztą wszystkie swoje smartfony wyceniła na bardzo przystępną cenę.

Na razie ciężko z dostępnością nowych smartfonów od Black Shark na Polskim rynku, ale z czasem powinny stopniowo się na nim pojawiać.

Źródło: “gsmarena.com”

Google Pixel Watch jeszcze w październiku?

Wcześniejszy wpis

Google zaprezentowało nowy laptop – Pixelbook Go!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy