0

Apple jeśli chodzi o premiery swoich najnowszych urządzeń jest dosyć przewidywalny. Od pewnego czasu wszystkie najważniejsze premiery związane z iPhone’ami odbywają się na przełomie września i października, wówczas najczęściej poznajemy flagowe rozwiązania ze stajni giganta z Cupertino. Jednak od czas do czasu amerykański gigant robi drobny skok w bok prezentując urządzenie, które nie wpisuje się w standardową linię urządzeń. Właśnie takim smartfonem ma być iPhone SE 2, który może zostać zaprezentowany oficjalnie już w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Informacje te pojawiły się od analityka Ming-Chi Kuo, który przewiduje, że premiera tego smartfona nastąpi na początku 2020 roku. Według niego również telefon pod względem wyglądu ma przypominać iPhone 8, ale bebeszki ma czerpać z najnowszej generacji czyli iPhone 11. Przeciekowe informacje sugerują, że iPhone SE 2 będzie wyposażony w duży wyświetlacz, plecki telefonu zostaną wykonane ze szkła, a krawędzie zostaną zaoblone. Model ten będzie pozbawiony bajerów w postaci Face ID, ale z drugiej strony otrzyma najmocniejszy aktualnie układ w urządzeniach sygnowanych nadgryzionym jabłuszkiem czyli Apple A13 wraz 3 GB pamięci operacyjnej RAM, a także w zależności od wersji 64 GB lub 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej.

Chyba najbardziej zaskakującą informacją w całym tym przecieku jest fakt, że analityk liczy na cenę 399 dolarów, co wydaje się wręcz „budżetowym” kosztem w porównaniu do najnowszej generacji urządzeń. Dostalibyśmy za około 2000 zł iPhone 11 ubranego w iPhone 8. A to wszystko niemal w połowie ceny podstawowego modelu.

Powiem szczerze, że iPhone SE 2 w takim wydaniu mógłby być strzałem w dziesiątkę i jeśli tylko wszystkie powyższe informacje będą prawdziwe, Apple z całą pewnością będzie mógł dopisać kolejny sukces.

Źródło: pocketnow.com

Znamy Specyfikację Galaxy A91

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy Fold będzie dostępny w sprzedaży w kolejnych krajach

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w iOS