0

Smartwatche stają się co raz bardziej popularnymi urządzeniami. Ich funkcjonalność jest co raz większa, a co za tym idzie przydatność również rośnie. Dla wielu smartfon stał się portfelem, a tę funkcję może przejąć smartwatch. Czy na rynku powitamy kolejnego członka tej rodziny? 

Google niedawno pokazało nam swoje najnowsze smartfony, a także laptopa. Producent zatem pragnie poszerzać swoje grono odbiorców i oferować im co raz więcej możliwości zakupowych. Dziś poznamy kolejną z nich – smartwatch. 

Najwięksi gracze na rynku – np. Apple, Samsung czy Huawei – takie w swoim portfolio urządzenia posiadają. Google do tej pory skupiał się na produkcji smartofnów. Po ostatniej premierze widać, że producent chciałby wkraczać na kolejne rynki. W ten sposób – być może już niedługo – poznamy…Google Pixel Watch.    

Autorem spekulacji jest Nikkei Asian Review. Smartwatch producenta z Mountain View jest od dłuższego czasu bardzo wyczekiwanym produktem. Jego premiera miała mieć miejsce podczas prezentacji zeszłorocznych smartfonów – Pixel 3 i 3 XL. Jak widać konsumenci oczekują takiego pomysłu i z niecierpliwością czekają na jego premierę. 

Kiedy prawdopodobnie możemy się spodziewać Pixel Watch’a? Nikkei Asian Review podaje prawdopodobną datę prezentacji. Ta ma mieć miejsce w tym roku, a nawet jeszcze w październiku. 

Pixel Watch tym razem wydaje się być bliski realizacji. Będzie to kolejny udany produkt marki Google. 

Źródło: pocketnow.com 

Google Pixel 4 i Pixel 4 XL oficjalnie!

Wcześniejszy wpis

Xiaomi z interfejsem JoyUI dla smartfonów BlackShark

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy