0

Już kilkakrotnie pisałem przy wstępach do newsów, że tak właściwie okres najgorętszych premier mamy już za sobą. Ot co pozostały w sumie tylko Pixele czwartej generacji, a reszta to raczej mniej znaczące premiery, które dotyczą przede wszystkim urządzeń ze średniej półki cenowej. Jednak wygląda to, że musiałem się pomylić. Bowiem najpewniej na koniec października bieżącego roku Xiaomi przygotowało dla nas niespodziankę i to określenie jest chyba najlepsze.

Fanom marki Xiaomi nie musze chyba przypominać o tym, że jeszcze dwa lata temu istniała linia urządzeń chińskiego producenta Mi Note. Ostatni przedstawiciel tej rodziny to Xiaomi Mi Note 3, który debiutował w 2017 roku, jednak powiedzmy sobie szczerze, że dla wielu był sporym rozczarowaniem. Wcześniejsze generacje urządzeń z tej linii oferowały topową specyfikację natomiast Mi Note 3 to był jedynie solidny średniopółkowiec. Dla tych, którzy chcieli smartfon z dużą powierzchnią roboczą w postaci ekranu musieli niestety obejść się smakiem i szukać alternatywy. Ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w niedalekiej przyszłości sytuacja może ulec znacznej poprawie. Bowiem jeden z leasterów wyjawnił, że już pod koniec października oficjalnie zostanie zaprezentowany Xiaomi Mi Note 10.

Po pierwsze przeskok w nazewnictwie jest znaczący, ale możliwe, że Chińczycy będą chcieli dorównać numeracji najbliższych flagowców czyli przede wszystkim linii Xiaomi Mi. Po drugie ważną informacją jest to, że zdecydowanie będzie to flagowiec. O samym telefonie jak na razie nie wiemy nic więcej, ale znając życie otrzymamy Snapdragona 855+ oraz 8 GB pamięci RAM, a do tego dojdzie ogromny najpewniej około 7 calowy wyświetlacz. Całość oczywiście zachowana w bardzo dobrej cenie. Myślę, że Ci z Was którzy korzystają z dużych wyświetlaczy i takich potrzebują w swoich telefonach znajdą w nim swój przyszły telefon.

Źródło: phonearena.com

Samsung szykuje wersje Lite zarówno Galaxy S10 jak i Galaxy Note 10

Wcześniejszy wpis

Xiaomi patentuje nowe wersje notcha

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android