android

Już wkrótce rozpoczną się beta testy Androida 10 i One UI 2.0 dla Samsung Galaxy S10

Co prawda największe premiery smartfonów w bieżącym roku mamy tak właściwie za sobą. Część z nas czeka jeszcze na najnowsze flagowce sygnowane logiem amerykańskiego giganta z Mountain View, ale powiedzmy szczerze, że w Polsce zainteresowanie Pixelami jest raczej nikłe. Szczególnie ze względu na brak szerokiej dystrybucji tych telefonów, dodatkowo ceny w Polsce bywają zaporowe. Jednak Ci z Was, którzy w bieżącym roku zaopatrzyli się w różne flagowce czekają najpewniej na najnowsze aktualizacje. Między innymi jak co roku najważniejsza jest ta związana z najnowszą wersją systemu sygnowanego zielonym robocikiem. Dlatego też śpieszymy z informacją, kiedy to oficjalnie będziemy mogli zainstalować Androida 10 oraz One UI 2.0 na smartfonach z linii Galaxy S10.

Już na wstępie zaznaczę, że poniższe informacje dotyczą startu wersji beta Androida 10 oraz One UI 2.0 dla flagowców koreańskiego producenta. W tej beczce miodu jest też spora łyżka dziegciu. Mianowicie jak na razie wiemy jedynie, że najpewniej cała machina ruszy pod koniec października czyli w okolicach eventu, którego organizatorem jest sam Samsung. Chodzi w tym wypadku o Samsung Developer Conference 2019, które odbędzie się w dniach 29-30 października bieżącego roku. Informacja jak na razie dotyczy jedynie rynku koreańskiego, ale myślę, że to kwestia jedynie kilku dni poślizgu i ewentualnie update będzie się pojawiał w wersji

Jak na razie o starcie beta testów Androida 10 oraz One UI 2.0 dla Galaxy S10 nie wiemy nic więcej, ale z całą pewnością jeśli pojawiają się nowe informacje na ten temat poinformujemy Was o nich. Czekacie na najnowszą wersję systemu sygnowanego zielonym robocikiem dla Galaxy S10?

Źródło: pocketnow.com

More Stories
Nowe akcesoria od Apple