0

Według niedawnego ujawnienia na Slashleaks, ZTE pracuje nad nowym smartfonem – ZTE Blade 20. Wyciek podobno pochodzi z dokumentu FCC. Według zdjęć ten smartfon ma wymiary około 16,5 mm x 7,5 mm. Oznacza to, że wyświetlacz ma nie mniej niż 6 cali. Chociaż smartfon ten korzysta z wcięcia w kształcie kropli wody dla przedniej kamery, firma nadal ścisnęła czujnik zbliżeniowy i czujnik światła za pomocą lampki kontrolnej po lewej stronie górnej ramki.

Z tyłu widać, że urządzenie to wykorzystuje moduł kamery z matrycą w lewym górnym rogu, podobny do iPhone’a 11. Matryca zawiera trzy aparaty z lampą błyskową. Ponadto jest wyposażony w tylny czujnik odcisków palców. ZTE Blade 20 obsługuje nano-SIM, a pamięć wewnętrzna jest rozszerzalna. Smartfon ma również wejście USB Typu-C gdzie możemy ładować go za pomocą dołączonej szybkiej ładowarki 18 W. Swoje miejsce znalazło tutaj jeszcze gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Zauważyliśmy logo MediaTek na chipie w telefonie, więc spodziewajcie się chipsetu Helio.

Nie wiemy na razie, kiedy  ZTE Blade 20 zostanie wydany, chociaż certyfikacja FCC zwykle pojawia się w pobliżu daty premiery.

Ponadto obraz baterii pokazuje, że ten smartfon będzie wyposażony w ogromną baterię 5000 mAh. Co więcej, wydaje się, że ten smartfon będzie wyposażony w zestaw słuchawkowy ZTE w pudełku. Wyciek ma kilka zdjęć panelu sterowania. Jeśli jesteś zainteresowany, zobacz zdjęcia poniżej.

Instagram pozbywa się zakładki “obserwujesz” z sekcji powiadomień

Wcześniejszy wpis

Afryka wchodzi do smartfonowej gry!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy