0

Premiera goni premierę, ilość aktualnie zapowiadanych telefonów, tabletów czy w ogóle urządzeń z kategorii mobilnych technologii jest naprawdę duża. Tak właściwie by nadążyć za wszystkimi trzeba siedzieć w tej branży przez dłuższy okres czasu. Jednak większość najważniejszych premier bieżącego roku mamy już za sobą i coraz częściej przeciekowe informacje związane z nowymi urządzeniami dotyczą modeli, które pojawiają się w przyszłym roku czyli 2020. Kolejne doniesienia związane ze smartfonem koreańskiego producenta wskazują, że najnowszy model poznamy w okolicach połowy lutego. Kiedy dokładnie?

Do tej pory Koreańczycy zapowiadali swoje flagowe modele przy okazji targów Mobile World Congress w Barcelonie. Owszem nie wszystkie modele z linii Galaxy S dokładnie wtedy zostały po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowane, ale w okolicach tej imprezy już zdecydowana większość z ostatnich kilku lat. W przyszłym roku sytuacja może być dosyć podobna. Według zapowiedzi targi Mobile World Congress w Barcelonie odbędą się dokładnie od 24 do 27 lutego. Natomiast Koreańczycy będą chcieli pokazać światu rodzinę Galaxy S11 niespełna tydzień wcześniej czyli 18 lutego.

Termin wydaje się dobry, przed samym zgiełkiem związanym z targami będziemy mogli zapoznać się na spokojnie z najnowszym telefonem Samsunga, a nowości najpewniej trochę będzie. Według przeciekowych informacji szczególnie zostanie rozbudowany aparat. Zyskamy 100 Mpx matrycę, a także spektrometr, a to najpewniej dopiero sam początek rozwiązań implementowanych do linii Galaxy S11. Czekacie na najnowsze flagowce chińskiego producenta? Dajcie znać w komentarzach co sądzicie.

Źródło: gsmarena.com

Xiaomi Mi Band 5 może mieć NFC globalnie!

Wcześniejszy wpis

Instagram pozbywa się zakładki “obserwujesz” z sekcji powiadomień

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android