0

Google sukcesywnie, chociaż bardzo powoli wprowadza tryb ciemny do swoich aplikacji. W Androidzie 10 wszystkie aplikacje od Google po włączeniu trybu ciemnego w systemie same się przestawiają w tryb ciemny. W przypadku gdy nie posiadamy najnowszej wersji systemu, w większości aplikacji możemy sami włączyć tryb ciemny. Niedługo kolejna aplikacja otrzyma ten tryb.

Książki Google Play otrzymują dark mode w najnowszej aktualizacji

Najnowsza aktualizacja Książek Google Play oznaczona numerem 5.4 wprowadza opcjonalny tryb ciemny. W tej aplikacji może być to szczególnie przydatne dla osób czytających książki na smartfonie w nocy. Domyślnie po włączeniu tego trybu poza interfejsem aplikacji automatycznie wszystkie książki w bibliotece również zmienią tryb na ciemny. Jednak jakby ktoś nie chciał tego trybu w książkach, po za aplikacją idzie to dostosować.

Jak mieć tryb ciemny już dziś?

W Google Play nie ma jeszcze najnowszej aktualizacji. Jak ktoś chce już teraz cieszyć się trybem ciemnym, to możecie pobrać aplikację stąd. Niestety muszę ostrzec że zmiany są po stronie serwera, więc nawet najnowsza wersja aplikacji nie gwarantuje dostępności trybu ciemnego.

Źródło: xda-developers

Mario Kart Tour najlepszą grą mobilną Nintendo w historii

Wcześniejszy wpis

Nadciąga nowa era co oblicze YouTube zmienia…[AlternatywnyInternet #3]

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy